SKINS Kompresné legíny Series-3 Long Tights Black  XXL odhadovaná cena: 99.95 EUR
SKINS Kompresné legíny Series-3 Long Tights Black XXL odhadovaná cena: 99.95 EUR

SKINS Kompresné legíny Series-3 Long Tights Black XXL odhadovaná cena: 99.95 EUR

100 

Kompresné legíny Series-3 Long Tights vynikajú svojím dizajnom i funkčnosťou. Vysoká kompresia v oblasti členkov, zadku, kvadricepsov a hamstringov pomáha znižovať vibrácie svalov počas tréningu. To môže prispieť k väčšiemu pohodliu a lepším výkonom. Legíny majú jednoduchý dizajn s reflexnými prvkami, vďaka ktorým sa hodia aj na vonkajšie športy.

Katalógové číslo: gymbeam-54154 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 99.95 EUR GymBeam

Kompresné legíny Series-3 Long Tights s vysokým stupňom kompresie sú navrhnuté tak, aby znižovali vibrácie pri športe, a tým zlepšili výkon

Kompresné legíny Series-3 Long Tightsfunkčný a zároveň dizajnovo podarený kúsok, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadnemu aktívnemu športovcovi. Majú vysoký stupeň kompresie v oblasti členkov, zadku, kvadricepsov a hamstringov, ktorý je navrhnutý tak, aby zlepšoval cirkuláciu krvi. Vďaka tomu potom môže dochádzať aj k rýchlejšiemu odvádzaniu laktátu zo svalov, čo súvisí aj s urýchlením regenerácie a intenzívnejším výkonom. Pri samotnom výkone legíny obopnú telo, čím pomáhajú znižovať vibrácie svalov. To môže vo výsledku viesť aj k lepšiemu výkonu. Legíny sú tak obľúbené najmä medzi aktívnymi športovcami, ktorí túžia po rýchlej regenerácii a najlepších výsledkoch.

Materiálovej zmesi dominuje polyamid (76 %), ktorý je na tele maximálne príjemný. Okrem komfortu si vás však získa tiež schopnosťou účinne odvádzať pot a rýchlo schnúť. Zvyšných 24 % tvorí elastan. Vďaka nemu sa legíny prispôsobia vašej postave a budú perfektne sedieť na tele. Bez problémov v nich tak môžete absolvovať aj dlhé tréningy. Na miestach, kde sa človek spravidla viac potí, sa nachádza mesh materiál, ktorý vyniká svojou priedušnosťou. To oceníte najmä pri intenzívnych tréningoch. Legínam nechýba ani malé vrecko, do ktorého si môžete pri tréningu dať napríklad kľúč od šatňovej skrinky. Ak v nich budete vonku napríklad behať, iste oceníte prítomnosť reflexných prvkov, s ktorými budete pre okolie neprehliadnuteľný.

Kompresné legíny Series-3 Long Tights a ich výhody

  • majú vysoký stupeň kompresie
  • sú vyrobené z kombinácie polyamidu a elastanu
  • majú certifikát PETA-Approved Vegan
  • sú navrhnuté tak, aby znižovali vibrácie a zlepšovali výkon
  • perfektne sa prispôsobia postave
  • vynikajú svojou priedušnosťou
  • rýchlo schnú a odvádzajú pot
  • majú malé vrecko na drobnosti
  • sú vybavené reflexnými prvkami

Materiál

76 % polyamid (nylon), 24 % elastan

Tabuľka veľkostí

Tabuľka veľkostí - Kompresné legíny Series-3 Long Tights Black - SKINS