GymBeam Kreatín CAPS – 100 % Creapure® odhadovaná cena: 12.95 EUR
GymBeam Kreatín CAPS – 100 % Creapure® odhadovaná cena: 12.95 EUR

GymBeam Kreatín CAPS – 100 % Creapure® odhadovaná cena: 12.95 EUR

13 

Kreatín CAPS – 100 % Creapure® sú praktické kapsule s obsahom kreatínu monohydrátu v krištáľovo čistej forme bez akýkoľvek balastných látok. Pýši sa najvyšším stupňom kvality a je určený na zvýšenie intenzívnych krátkodobých športových výkonov. Vo svete fitness patrí medzi najlepšie preskúmané doplnky, ktoré pozná každý športovec či kulturista. Výhodou kapsulovej formy je, že ho netreba rozrábať vo vode.

Katalógové číslo: gymbeam-78079 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 12.95 EUR GymBeam

Kreatín CAPS – 100 % Creapure® – praktické kapsule s obsahom kreatínu monohydrátu s najvyšším stupňom kvality na podporu výkonu

Kreatín CAPS – 100 % Creapure® je špecifická forma kreatínu monohydrátu s označením Creapure®. Ide o efektívny doplnok, ktorý zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkodobých po sebe nasledujúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Podmienkou je však príjem 3 g denne. Vďaka tomu vám môže pomôcť napríklad zdvihnúť o niečo ťažšiu váhu na činke alebo urobiť viac opakovaní cviku, čo zas môže pomôcť aj s rastom svalov a sily. Okrem toho vďaka kreatínu dokážete dlhšie šprintovať, trénovať intenzívnejšie alebo zlepšiť celkový športový výkon. Kreatín CAPS – 100 % Creapure® je vhodný pre ženy, mužov, začínajúcich aj profesionálnych športovcov.

Osobitne ho ocenia siloví aj vytrvalostní športovci, priaznivci crossfitu, bojových športov či HIIT. Môže byť prínosný aj pre športovcov, ktorých výkon vyžaduje výbušnosť alebo hráčov kolektívnych hier ako futbal, hokej či basketbal. Navyše sa môže pochváliť krištáľovo čistým zložením bez balastných látok. Vďaka tomu sa pýši najvyšším stupňom kvality, ktorý mu zaručujú aj vysoké štandardy monitorovania a kontrol výrobných či analytických postupov. Medzi jeho veľkú výhodu patrí tiež praktická kapsulová forma, vďaka ktorej si ho môžete so sebou zobrať kamkoľvek. Nemusíte ho pracne rozpúštať vo vode a jeho užívanie je veľmi jednoduché a rýchle, čo sa hodí napríklad na cestách.

Kreatín CAPS - 100 % Creapure® - GymBeam

Kreatín CAPS – 100 % Creapure® a jeho výhody

  • je 100 % kreatín monohydrát
  • pýši sa označením Creapure®, ktoré mu zaručuje špičkovú kvalitu
  • ponúka najčistejšie zloženie
  • ide o najkvalitnejší kreatín monohydrát na trhu
  • pri dostatočnom príjme zvyšuje fyzickú výkonnosť počas intenzívneho cvičenia
  • môže pomôcť dlhšie šprintovať alebo trénovať intenzívnejšie
  • je vhodný pre mužov aj ženy
  • ocenia ho siloví aj vytrvalostní športovci či hráči kolektívnych športov
  • má praktickú formu kapsúl, vďaka ktorej sa jednoducho užíva

Zloženie

Kreatín monohydrát Creapure®, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 3 kapsule denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 3 kapsule *RI
Kreatín monohydrát Creapure® 1950 mg **
**Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.