GymBeam Valec na cvičenie Foam Roller Black odhadovaná cena: 12.95 EUR
GymBeam Valec na cvičenie Foam Roller Black odhadovaná cena: 12.95 EUR

GymBeam Valec na cvičenie Foam Roller Black odhadovaná cena: 12.95 EUR

13 

Valec na cvičenie Foam Roller je praktická fitness pomôcka na automasáž celého tela, ktorú tak hravo zvládne každý. Je vyrobený z kvalitnej peny a vďaka hladkému povrchu je ideálny na uvoľnenie pred tréningom, po ňom alebo po celodennom sedení či státí v práci. Ideálne bude napríklad pre ľudí, ktorým nevyhovuje vystúpený 3D povrch.

Katalógové číslo: gymbeam-44950 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 12.95 EUR GymBeam

Valec na cvičenie Foam Roller je ideálny na automasáž celého tela, prekrvenie, uvoľnenie a pretiahnutie po tréningu i sedení či státí v práci

Valec na cvičenie Foam Roller je automasážna fitness pomôcka bez penových hrotov, ktorú môžete poznať aj ako Foam Roller. Pravidelne ju používajú ako športovci, tak aj všetci ostatní, ktorí trávia dlhší čas sedením či státím. Tento valec má hladký povrch z kvalitnej pevnej peny, ktorá vytvára ideálne podmienky na masáž takmer celého tela. Môže pomôcť aj s rozmasírovaním tzv. trigger pointov. To sú typicky 2–⁠6 mm veľké svalové uzlíky, ktoré sú palpačne citlivé a ich aktivácia môže byť prospešná pri stuhnutosti a napätí svalov.

Penový valec funguje na jednoduchom princípe. Pri masáži, kedy konkrétnou časťou tela prechádzate po valci, dochádza k vyššiemu prekrveniu tejto partie. Aj preto je bežne zaraďovaný ako súčasť predtréningovej rutiny (warm-up fáza), počas ktorej sa športovec snaží pripraviť na výkon. Skvele funguje však aj po tréningu. Masáž sa spája s efektívnou regeneráciou, čo ocení každý športovec. No a pokiaľ trávite celé dni v práci sedením alebo státím, určite vám príjemná a uvoľňujúca masáž tiež príde vhod. Najlepšie sa hodí na oblasť chrbta a nôh. Naopak by ste sa mali vyvarovať masáži v oblasti hlavy a ďalších nevhodných častí tela.

Valec má veľkú výhodu v tom, že je ľahko prenositeľný a skladný. Kedykoľvek ho tak môžete mať po ruke a užiť si regeneračnú alebo relaxačnú masáž ako od profesionála. Skvele sa hodí napríklad pre ľudí, ktorým nevyhovujú valce s penovými hrotmi.

Penový valec čierny - GymBeam

Valec na cvičenie Foam Roller a jeho výhody

  • praktická fitness automasážna pomôcka
  • má hladký povrch z kvalitnej peny
  • ideálny na prekrvenie svalov pred výkonom
  • pre regeneráciu po tréningu
  • vhodné na uvoľnenie stuhnutých svalov
  • na masáž po náročnom pracovnom dni
  • je skladný a ľahko prenosný

Materiál

EPE pena

Rozmery

Rozmery Dĺžka Priemer
Veľkosť (cm) 60 15