GymBeam Beta Carotene 60 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 3.95 EUR
GymBeam Beta Carotene 60 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 3.95 EUR

GymBeam Beta Carotene 60 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 3.95 EUR

Beta-karotén je karotenoid, ktorý zároveň funguje aj ako prekurzor vitamínu A, ktorý má vplyv na udržanie zdravej pokožky. Nájdeme ho napríklad v mrkve. Tá sa často odporúča ľuďom, ktorí túžia po bronzovom opálení. Beta-karotén je tak ideálny na starostlivosť o krásnu a zdravú pokožku.

Katalógové číslo: gymbeam-28762 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 3.95 EUR GymBeam

Beta-karotén je prekurzor vitamínu A a spája sa so starostlivosťou o pokožku a zrak

Beta-karotén je prírodné farbivo, ktoré prepožičiava červenej, oranžovej a žltej zelenine jej farbu. Nájdete ho tak napríklad v mrkve. Tento druh zeleniny je zároveň populárny medzi ľuďmi, ktorí sa chcú lepšie opaľovať a mať pokožku bronzovej farby. Beta-karotén je známy tým, že pôsobí ako prekurzor vitamínu A, ktorý má v organizme nespochybniteľnú úlohu. Prispieva totiž k udržaniu normálneho stavu pokožky, slizníc, zraku a správnemu fungovaniu imunity. Skvele sa tak hodí každému, kto nie je ľahostajný k svojmu zdraviu a vzhľadu.
Ak sa chcete starať o svoje celkové zdravie a zároveň by ste ocenili, keby vaša pokožka pôsobila sviežim, mladistvým dojmom a dobre sa na slnku opaľovala, je beta-karotén skvelou voľbou.

Beta-karotén - GymBeam

Beta-karotén a jeho výhody

  • je funkčný karotenoid
  • vyznačuje sa svojím žltočerveným sfarbením
  • pôsobí ako prekurzor vitamínu A
  • označuje sa aj ako provitamín A
  • pomáha sa starať o pokožku a jej svieži aj mladistvý vzhľad
  • ideálny pre ľudí, ktorí sa chcú starať o svoje zdravie

Zloženie

Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), mrkvový extrakt (10% beta karotén), želatínová kapsula, protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý).

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kaps)
Mrkvový extrakt 150 mg
Beta-karotén 15 mg (25000 IU)

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.