Xucker čokoláda slaný karamel 80 g slaný karamel odhadovaná cena: 1.95 EUR
Xucker čokoláda slaný karamel 80 g slaný karamel odhadovaná cena: 1.95 EUR

Xucker čokoláda slaný karamel 80 g slaný karamel odhadovaná cena: 1.95 EUR

Čokoláda s príchuťou slaný karamel bez pridaného cukru a palmového oleja, ktorá si vás získa svojou unikátnou chuťou. Výnimočnému zloženiu čokolády dominuje prírodné sladidlo xylitol, ktoré je podobné sacharóze, no obsahuje približne o 40 % menej kalórií. Vďaka tomu je čokoláda skvelou alternatívou pre zdravé maškrtenie, ale dokonale sa hodí aj na zdobenie kaší, zdravých dezertov alebo palaciniek.

Katalógové číslo: gymbeam-48706 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 1.95 EUR GymBeam

Čokoláda s príchuťou slaný karamel pre zdravé maškrtenie bez výčitiek

Čokoláda s príchuťou slaný karamel bez obsahu palmového oleja, no zato plná prírodných ingrediencií, ktorá si vás získa svojou jedinečnou chuťou. Jemnej textúre čokolády dominuje prírodné sladidlo xylitol, ktoré sa bežne vyskytuje aj v ovocí a zelenine. Je veľmi podobné rafinovanému cukru, no obsahuje približne o 40 % menej kalórií. Má tiež nižší glykemický index, a preto je vhodné na prípravu chutných a diétnych maškŕt, navyše nespôsobuje zubné kazy a udrží vašu zubnú sklovinu zdravú. Naopak v nej nenájdete ani stopu po balastných aditívach, GMO a sóji. Navyše, namiesto hliníkového plastu je zabalená v kompostovateľnom prírodnom filme. Tak neváhajte a vychutnajte si pravú chuť čokolády bez výčitiek!

Čokoláda s príchuťou slaný karamel a jej výhody

  • čokoláda bez pridaného cukru
  • je sladená prírodným xylitolom
  • je bez obsahu palmového oleja, aditív a GMO
  • obsahuje menej kalórií ako iné čokolády
  • je balená v kompostovateľnom prírodnom filme

Zloženie

xylitol 29,3%, kakaové maslo, kakaová hmota, prášková smotana 11,5%, isomaltózové chrumky 10% (sladidlo 98% izomalt, odtučnený kakaový prášok, prírodná aróma), odtučnené sušené mlieko 9%, topené maslo, lieskovo oriešková pasta, 0,5% morská soľ, emulgátor (slnečnicový lecitín), mleté vanilkové struky, prírodná vanilková aróma.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 100 g
Energetická hodnota 2129 kJ / 515 kcal
Tuky 39 g
z toho nenasýtené mastné kyseliny 24 g
Sacharidy 48 g
z toho cukry 11 g
z toho viacsýtne alkoholy 39 g
Bielkoviny 7,1 g
Soľ 0,72 g

Upozornenie

Skladujte v chlade, suchu a chráňte pred teplom. Pri nadmernej konzumácii môže mať laxatívny účinok. Uchovávajte mimo dosahu zvierat! Aj malé množstvá xylitolu môžu byť pre psov nebezpečné. Mačky na druhej strane xylitol bez problémov tolerujú. Môžu obsahovať stopy orechov a lepku. Produkt prirodzene obsahuje cukor. Vyrobené vo firme, ktorá tiež vyrába čokoládu s cukrom a sušeným mliekom.