VemoHerb Solidago (Zlatobyľ obyčajná) 90 kaps. odhadovaná cena: 19.95 EUR
VemoHerb Solidago (Zlatobyľ obyčajná) 90 kaps. odhadovaná cena: 19.95 EUR

VemoHerb Solidago (Zlatobyľ obyčajná) 90 kaps. odhadovaná cena: 19.95 EUR

20 

Solidago je rastlinný extrakt s obsahom 400 mg zlatobyle obyčajnej vo forme kapsúl. Túto bylinu zvyknú používať ľudia, ktorí usilujú o podporu obličiek či močového ústrojenstva. Obsahuje flavonoidy, ktoré sú známe pre svoje antioxidačné účinky.

Katalógové číslo: gymbeam-53005 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 19.95 EUR GymBeam

Solidago – 400 mg extrakt zo zlatobyle obyčajnej s obsahom flavonoidov

Solidago je 400 mg extrakt z bylinky zlatobyľ obyčajná (Solidago vigaurea). Má zlatožlté kvety a vyskytuje sa najmä na lúkach, v riedkych lesoch či skalnatých oblastiach. Obsahuje flavonoidy, teda prírodné látky, ktoré môžeme nájsť v ovocí alebo v zelenine. Sú známe pre svoje blahodárne a antioxidačné účinky, vďaka ktorým chránia telo pred oxidačným stresom.

Extrakt zo zlatobyle obyčajného často môžeme nájsť v rôznych bylinkových čajoch. Zvyknú ho užívať ľudia, ktorí usilujú o podporu obličiek a močového ústrojenstva. Je vo forme kapsúl s vegánskym zložením, ktoré sú veľmi pohodlné na užívanie.

Solidago a jeho výhody

  • je 400 mg extrakt z byliny zlatobyľ obyčajná
  • je vo forme vegánskych kapsúl
  • obsahuje flavonoidy, ktoré majú antioxidačné účinky
  • užívajú ho ľudia, ktorí usilujú o podporu obličiek a močového ústrojenstva

Zloženie

Suchý extrakt zo zlatobyle (nadzemné časti) (Solidago vigaurea) 400 mg/kaps, vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), plnidlo (maltodextrín), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu 3 – 4 krát denne. Užívajte po jedle a zapite dostatočným množstvom tekutín. Pre maximálny účinok dodržujte 8-týždňový cyklus s 2-týždňovou prestávkou.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Extrakt zo zlatobyle (nadzemné časti) (Solidago vigaurea)* 400 mg
*obsahuje flavonoidy 7,5%

Upozornenie

Doplnok stravy. Dodržujte odporúčaný postup dávkovania. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom a tmavom mieste mimo dosahu detí.