VemoHerb Bulgarian Tribulus Drink 30 x 5 g čučoriedka odhadovaná cena: 28.95 EUR
VemoHerb Bulgarian Tribulus Drink 30 x 5 g čučoriedka odhadovaná cena: 28.95 EUR

VemoHerb Bulgarian Tribulus Drink 30 x 5 g čučoriedka odhadovaná cena: 28.95 EUR

29 

Bulgarian Tribulus Drink je rozpustný nápoj s extraktom z kotvičníka zemného s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu. Ten je obľúbený predovšetkým medzi kulturistami a ďalšími silovými športovcami, ktorí usilujú o zvýšenie hladiny testosterónu a maximálny rast svalovej hmoty. Navyše je súčasťou doplnkov stravy užívaných s cieľom zvýšiť libido. Má čisto rastlinné zloženie, vďaka čomu je vhodný pre vegánov.

Katalógové číslo: gymbeam-53104 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 28.95 EUR GymBeam

Bulgarian Tribulus Drink – instantný nápoj s výťažkom z vysoko účinného bulharského Tribulusu

Bulgarian Tribulus Drink je rozpustný nápoj obsahujúci 500 mg extrakt z kotvičníka zemného (Tribulus terrestris) v jednej porcii. Táto rastlina je známa pre svoj obsah účinnej látky protodioscínu. Ten je vyhľadávaný predovšetkým kulturistami a ďalšími silovými športovcami, ktorí usilujú o zvýšenie hladiny testosterónu, sily a maximálny rast svalovej hmoty. Produkt má v zložení výťažok s výnimočne vysokou koncentráciou 60 % protodioscínu a používa sa ako bezpečná náhrada steroidov.

Bulharský Tribulus je rovnako obľúbenou súčasťou doplnkov stravy, ktoré sú zamerané na podporu výkonnosti, celkovej vitality organizmu a libida. Bežne ho tiež užívajú ľudia počas náročných dní, kedy usilujú o lepšie zvládanie fyzickej a psychickej záťaže. Produkt je vo forme instantného nápoja so skvelou chuťou, ktorý je balený po jednotlivých vrecúškach. Má čisto rastlinné zloženie, vďaka čomu je vhodný aj pre vegánov.

Bulgarian Tribulus Drink a jeho výhody

  • obsahuje extrakt z kotvičníka zemného (Tribulus terrestris)
  • v jednom vrecúšku prijmete 500 mg extraktu
  • výťažok má 60% obsah protodioscínu
  • používa sa ako bezpečná náhrada steroidov
  • je vo forme instantného nápoja
  • obsahuje 30 jednotlivo balených vrecúšok na prípravu nápoja
  • ideálny pre kulturistov a silových športovcov
  • je vhodný pre vegánov

Zloženie

Extrakt bulharského Tribulus terrestris (s obsahom 60 % furostanolového saponínu, determinovaného ako protodioscín), maltodextrín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (steviol-glykosidy), čučoriedková aróma, farbivo (košenila), emulgátor (arabská guma).

Dávkovanie

Užívajte 1-2 vrecúška denne. Za stáleho miešania rozpusťte 1 vrecúško v 250 ml vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 vrecúško (5 g)
Tribulus extrakt (Tribulus terrestris) (nadzemné časti a plody) 500 mg

* Obsahuje 60 % saponínov furostanolu (protodioscín)

Upozornenie

Doplnok stravy. Dodržujte odporúčaný postup dávkovania. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosah malých detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom a tmavom mieste.