VemoHerb Armageddon 300 g čučoriedka odhadovaná cena: 33.95 EUR
VemoHerb Armageddon 300 g čučoriedka odhadovaná cena: 33.95 EUR

VemoHerb Armageddon 300 g čučoriedka odhadovaná cena: 33.95 EUR

34 

Armageddon je komplexná predtréningovka v prášku s unikátnym zložením, ktorá vás pripraví na akúkoľvek tréningovú výzvu. Obsahuje známe účinné látky, ako sú citrulín malát, kofeín, arginín, kreatín a tiež jedinečný bulharský Tribulus terrestris a extrakt z čierneho korenia pre maximálnu vstrebateľnosť.

Katalógové číslo: gymbeam-53068 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 33.95 EUR GymBeam

Armageddon – komplexná predtréningovka obsahujúca unikátny bulharský Tribulus, ktorá vás pripraví na každú tréningovú výzvu

Armageddon je komplexná predtréningovka v prášku s jedinečným a účinným zložením. Obsahuje známe aktívne látky, ako je napríklad 200 mg kofeínu v jednej dávke, ktorý vás príjemne nabudí na nadchádzajúci výkon. Citrulín malát a arginín majú vplyv na prekrvenie organizmu, čím pripravia vaše svaly na samotný tréning. Kreatín potom v každodennej dávke 3 gramov zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkych intenzívnych úsekov cvičení. Unikátnosť a funkčnosť tejto predtréningovky dokresľuje pridaný bulharský Tribulus terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu a extrakt z čierneho korenia. Obsiahnutý vitamín C prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a tiež k udržaniu normálnej funkcie imunity počas a po intenzívnom fyzickom výkone. Predtréningovka navyše obsahuje 2000 mg BCAA v jednej dávke.

Všetky tieto látky vám môžu spoločne pomôcť prebudiť skrytý potenciál a podať maximálny športový výkon. Armageddon stačí zmiešať 20-30 minút pred cvičením s vodou a v dosahovaní tréningových cieľov vás už nič nezastaví. Navyše je čisto rastlinného pôvodu a je tak vhodný aj pre vegánov.

Armageddon a jeho výhody

  • je komplexná predtréningovka s funkčným zložením
  • je vo forme dobre rozpustného prášku
  • obsahuje vysoko kvalitný bulharský Tribulus terrestris
  • má 200 mg kofeínu v jednej dávke
  • príjemne nabudí na tréning
  • prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
  • prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunity počas a po intenzívnom fyzickom výkone
  • má vplyv na športovú výkonnosť
  • je vhodný pre vegánov

Zloženie

Maltodextrín, citrulín malát, kreatín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), L-leucín, sladidlo (steviol-glykosidy), extrakt Tribulus Terrestris, L-izoleucín, L-valín, L-arginín, kyselina askorbová, bezvodý kofeín, čučoriedková aróma, farbivo (karmín), extrakt z čierneho korenia, emulgátor (arabská guma).

Dávkovanie

Zmiešajte pol až celú odmerku (7,5 g – 15 g) s 250 ml vody v šejkri. Užite 20-30 min pred tréningom. Pre overenie tolerancie zo začiatku užite pol odmerky (7,5 g) a podľa potrieb môžete následne pred ďalším tréningom užiť celú odmerku (15 g).

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (15 g)
Energetická hodnota 63 kJ / 15 kcal
Sacharidy 4 g
z toho cukry 0 g
Vitamín C (kyselina askorbová) 300 mg
Tribulus extrakt (Tribulus terrestris) (nadzemné časti a plody) * 500 mg
Extrakt z čierneho korenia (plod) 10 mg
Kofeín bezvodý 200 mg
Citrulín malát 4 g
L-leucín 1 g
L-izoleucín 500 mg
L-valín 500 mg
L-arginín 300 mg
Kreatín 2 g

*obsahuje 60% saponínov furostanolu (protodioscín)

Upozornenie

Doplnok stravy. Dodržujte odporúčaný postup dávkovania. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom a tmavom mieste.