VanaVita BIO Tricolor Maca 90 kaps. odhadovaná cena: 10.95 EUR
VanaVita BIO Tricolor Maca 90 kaps. odhadovaná cena: 10.95 EUR

VanaVita BIO Tricolor Maca 90 kaps. odhadovaná cena: 10.95 EUR

11 

BIO Tricolor Maca je zmes žltého, čierneho a červeného extraktu zo žeruchy peruánskej, ktorá má široké spektrum blahodarných účinkov. Vyniká svojim obsahom biologicky aktívnych látok, ktoré jej prepožičiavajú jej jedinečné vlastnosti. Rovnako patrí aj medzi adaptogény, čo sú látky, ktoré všeobecne ovplyvňujú stres a odolnosť organizmu.

Katalógové číslo: gymbeam-38572 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 10.95 EUR GymBeam

BIO Tricolor Maca je zmes 3 extraktov z rôznych druhov žeruchy peruánskej, ktorá obsahuje množstvo biologicky aktívnych látok, a navyše sa radí medzi adaptogény

BIO Tricolor Maca je funkčnou kombináciou žltého, čierneho a červeného výťažku z žeruchy peruánskej (Lepidium meyenii), ktorá sa pýši vysokým obsahom prospešných látok. Vďaka tomu právom patrí medzi superpotraviny. Vyniká totiž jedinečnými schopnosťami, pre ktoré je obľúbená po celom svete. Pomáha totiž napríklad so starostlivosťou o plodnosť, libido, sexualitu, fyzickú a duševnú stránku či vitalitu.
Okrem toho patrí aj medzi adaptogény. Tie môžu mať vo všeobecnosti vplyv na kognitívne funkcie a vitalitu a optimálne fyzické či duševné fungovanie. Sú však tiež spojené s odolnosťou organizmu a adaptáciou na stres. Nie nadarmo sa tak make hovorí aj peruánsky ženšen. Jeho blahodárne vlastnosti sú tak hlavným dôvodom, prečo ich s obľubou vyhľadávajú študenti, vrcholoví manažéri, športovci a ostatní ľudia, ktorí prežívajú stresové obdobie. Vzhľadom na to, že sa jedná o kombináciu extraktov z 3 rôznych typov macy, môžete z tejto rastliny vyťažiť maximum benefitov.
Pokiaľ patríte medzi ľudí, ktorí sa chcú starať o svoj sexuálny život, fyzickú a duševnú výkonnosť, vitalitu, môže byť maca dobrou voľbou.

 BIO Tricolor Maca - VanaVita

BIO Tricolor Maca a jej výhody

  • obsahuje 3 druhy extraktov žeruchy peruánskej (Lepidium meyenii)
  • radí sa medzi superpotraviny známe obsahom bioaktívnych látok
  • patrí medzi adaptogény, ktoré môžu mať blahodarný vplyv na organizmus a zvládanie stresu
  • podieľa sa na starostlivosti o kognitívne funkcie
  • používa sa na podporu vitality
  • ideálna pre celkové zdravie

Zloženie

BIO Maca v prášku (zmes žltej, čiernej a červenej macy) (Lepidium meyenii), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (ryžový extrakt), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kapsule

BIO Maca v prášku (zmes žltej, čiernej a červenej macy) (Lepidium meyenii)

1300mg

Upozornenia

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Skladujte na suchom mieste pri teplotách do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.