Universal Nutrition Animal Whey 2270 g jahoda odhadovaná cena: 78.95 EUR
Universal Nutrition Animal Whey 2270 g jahoda odhadovaná cena: 78.95 EUR

Universal Nutrition Animal Whey 2270 g jahoda odhadovaná cena: 78.95 EUR

79 

Animal Whey patrí doplnok výživy v práškovej forme pre rast a budovanie svalov. Je zložený zo srvátkového izolátu a koncentrátu, vďaka ktorým má vysoký obsah bielkovín. Okrem toho má dobrú rozpustnosť a vynikajúcu chuť, ktorú si môžete užívať kedykoľvek počas dňa, po rozmiešaní s vodou alebo mliekom.

Katalógové číslo: gymbeam-55264 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 78.95 EUR GymBeam

Animal Whey – mix srvátkového koncentrátu a izolátu s vysokým obsahom bielkovín

Animal Whey je kvalitný mix srvátkového izolátu a koncentrátu s vysokým obsahom bielkovín v jednej dávke. Práve srvátkový proteín patrí k najpopulárnejším doplnkom výživy, na podporu rastu a udržania svalovej hmoty. Okrem toho má pozitívny vplyv na zdravie kostí. Pýši sa tiež nízkym obsahom cukru, vďaka čomu je obľúbený aj u ľudí, ktorí sa snažia schudnúť, prípadne sú v súťažnej príprave a dávajú pozor na každý gram cukru.

dobrú rozpustnosť a veľmi rýchlo si z neho pripravíte lahodný proteínový nápoj. Môžete si ho vychutnať kedykoľvek počas dňa a doplniť tak potrebné živiny, ktoré vás posunú na ceste za vašim fitness cieľom. Stačí zmiešať 1 odmerku s vodou alebo mliekom a Proteín Animal Whey vás presvedčí o tom, že jeho chuť si doslova zamilujete. Môžete si ho vychutnať len tak v šejkri alebo pridať napríklad do kaše, dezertu či smoothie, ktoré obohatí o dôležité bielkoviny.

Animal Whey a jeho výhody

  • je mix srvátkového izolátu a koncentrátu
  • obsahuje vysoký podiel bielkovín v jednej dávke
  • podporuje rast a udržanie svalovej hmoty
  • pozitívne vplýva na zdravie kostí
  • má dobrú rozpustnosť a lahodnú chuť

Zloženie

Príchuť vanilka: Srvátkový proteínový izolát (obsahuje emulgátor sójový lecitín), srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje emulgátor sójový lecitín), vanilková príchuť, zahusťovadlo (celulózová guma), sladidlo (sukralóza).

Príchuť jahoda: Srvátkový proteínový izolát (obsahuje emulgátor sójový lecitín), srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje emulgátor sójový lecitín), jahodová príchuť, farbivo (prášok z červenej repy), zahusťovadlo (celulózová guma), sladidlo (sukralóza).

Príchuť čokoláda: Srvátkový proteínový izolát (obsahuje emulgátor sójový lecitín), srvátkový proteínový koncentrát (obsahuje emulgátor sójový lecitín),kakaový prášok, čokoládová príchuť, zahusťovadlo (celulózová guma), sladidlo (sukralóza).

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (1 odmerku = 33 g) v 200 – 300 ml vody alebo mlieka. Užívajte ráno, medzi jedlami alebo 20 minút po tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (vanilka, jahoda) 1 dávka (33 g)
Energetická hodnota 558 kJ / 132 kcal
Tuky 1,14 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,71 g
Sacharidy 2,31 g
z toho cukry 1,27 g
Vláknina 0,35 g
Bielkoviny 26,6 g
Soľ 0,09 g
Nutričné hodnoty (čokoláda) 1 dávka (33 g)
Energetická hodnota 558 kJ / 132 kcal
Tuky 1,29 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,67 g
Sacharidy 2,31 g
z toho cukry 1,27 g
Vláknina 0,99 g
Bielkoviny 25,48 g
Soľ 0,08 g

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté. Skladujte mimo dosahu malých detí. Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku.

Alergénové upozornenie: Alergény sú vyznačené v zložení tučným písmom. Produkt bol vyrobený v továrni, ktorá spracúva mliečne výrobky, kukuricu, sóju, ovos, pšenicu, vajcia, zeler, siričitany, ryby, kôrovce a orechy.