UNIVERSAL NUTRITION Animal Test 21 sáčkov ODHADOVANÁ CENA: 109.95 EUR
UNIVERSAL NUTRITION Animal Test 21 sáčkov ODHADOVANÁ CENA: 109.95 EUR

UNIVERSAL NUTRITION Animal Test 21 sáčkov ODHADOVANÁ CENA: 109.95 EUR

Animal Test sa radí medzi povolené náhrady steroidov. Jedná sa o zmes účinných rastlinných extraktov, ktoré sú vďaka čiernemu koreniu ešte lepšie vstrebateľné. Je populárny medzi ľuďmi, ktorí sa usilujú o zvýšenie hladiny testosterónu a nárast sily a svalovej hmoty.

Katalógové číslo: gymbeam-40969 Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 109.95 EUR GymBeam

Animal Test – náhrada steroidov pre športovcov, ktorých cieľom je zvýšenie hladiny testosterónu a nárast svalovej hmoty a sily

Animal Test je zmes účinných rastlinných výťažkov, ktoré sa používajú ako náhrada steroidov. V zložení tak nájdete napríklad žihľavu dvojdomú (Urtica Dioica), ktorá je v súčasnosti skúmaná pre jej možný vplyv na správne fungovanie cievnej sústavy a vylučovanie vody z organizmu. Ďalej obsahuje Cissus quadrangularis, pečiarku dvojvýtrusnú (Agaricus bisporus), či pohánkovec japonský (Polygonum cuspidatum), ktorý sa radí medzi antioxidanty. Tie majú v tele dôležitú úlohu. Bojujú totiž s voľnými radikálmi, čím chránia bunky pred poškodením. Zmes je obohatená aj o hesperetín, čo je hlavný flavonoid v citrónoch a pomarančoch, ktorý sa pýši širokým spektrom účinkov. Nechýba však ani grapefruit, ktorý je často označovaný za spaľovač tukov.

Pre maximálnu vstrebateľnosť všetkých rastlinných výťažkov nájdete v zložení tiež extrakt z čierneho korenia (Piper Nigrum), ktorý vám pomôže dostať zo zmesi maximum. Poslednou zložkou je kyselina arachidonová, ktorá sa radí medzi omega-6 mastné kyseliny. Jedná sa o zdravé tuky, ktoré môžeme nájsť napríklad v rastlinných olejoch, semienkach či orechoch.

Zmes Animal Test je určená ľuďom, ktorých cieľom je zvýšenie hladiny testosterónu v krvi. Tento steroidný hormón je schopný zvyšovať stimuláciu proteosyntézy, čím dokáže zvýšiť vašu silu a maximalizovať rast svalovej hmoty. Snaha o zvýšenie hladiny testosterónu je preto typická pre silovo cvičiacich športovcov, ktorí chcú vidieť rýchle výsledky svojho snaženia. Animal test má praktické balenie. Každá dávka je v samostatnom sáčku, takže ho môžete mať vždy pri sebe bez toho, aby ste museli čokoľvek merať.

Animal Test a jeho výhody

  • používa sa ako náhrada steroidov
  • je tvorený účinnými rastlinnými extraktmi
  • obsahuje antioxidanty a omega-6 mastné kyseliny
  • dobre sa vstrebáva
  • je určený ľuďom, ktorí chcú zvýšiť hladinu testosterónu
  • je populárny medzi športovcami, ktorí sa usilujú o nárast svalov a zvýšenie výkonnosti
  • každá dávka je v samostatnom sáčku

Zloženie

želatína (siričitany), glycerín, stearát horečnatý, voda, karamelová farba, karob,FD & C Red # 40, FD & C Blue # 1

Dávkovanie

Užívajte 1 sáčok denne spolu s jedlom. V tréningové dni užite 1 sáčok spolu s predtréningovým jedlom. Je tiež nutné dodržiavať správny pitný režim počas užívania Animal Testu. Pre najlepšie výsledky užite 2 celé balenia po sebe počas 42 dní bez pauzy. Potom prerušte užívanie na 4 týždne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 sáčok)
Pro-Androgen Complex 2500 mg
Urtica Dioica (3,4-divanillyl tetrahydrofurán) (koreň)
Cissus quadrangularis (ketosterón) (koreň)
Polygonum cuspidatum (trans-3,5,4-trihydroxystilbon (trans resveratrol)) (koreň)
Agaricus bisporus (polysacharidy) (pečiarka dvojvýtrusová)
3,5,7-Trihydroxy-4-Methoxyflavone (hesperetin)
Hypertrophic Response Complex 1500 mg
Kyselina arachidónová (40% vo vlastnej zmesi mastných kyselín a olejov)
Grapefruit (6,7-Dihydroxybergamottin) (semeno)
Extrakt Piper Nigrum (ovocie)

Upozornenie

Prípravok určený pre mužov. Potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov, nie je vhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy.

Vyrobené v zariadení GMP, ktoré spracováva mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.