Under Armour Tričko Tech Reflective SS Red  LL odhadovaná cena: 34.95 EUR
Under Armour Tričko Tech Reflective SS Red LL odhadovaná cena: 34.95 EUR

Under Armour Tričko Tech Reflective SS Red LL odhadovaná cena: 34.95 EUR

35 

Tričko Tech Reflective SS je športový kúsok s krátkym rukávom, ktorý ocení každý milovník aktívneho životného štýlu. Má moderný dizajn a je vyrobené z polyesteru. Vďaka nemu je veľmi ľahké a dobre odvádza. Okrem toho sa pýši reflexnými prvkami, ktoré zabezpečia vašu viditeľnosť aj počas horších svetelných podmienok. Môžete ho tak využiť na ranný alebo večerný beh či iné aktivity.

Katalógové číslo: gymbeam-81604 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 34.95 EUR GymBeam

Tričko Tech Reflective SS – športový kúsok s reflexnými prvkami, ktoré sa postarajú o vašu viditeľnosť aj v zhoršených svetelných podmienkach

Tričko Tech Reflective SS je športový kúsok s krátkym rukávom, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadneho milovníka aktívneho životného štýlu. Na prvý pohľad zaujme moderným dizajnom, ktorý zdobí minimalistické logo Under Armour, spolu s nápisom na chrbte. Je vyrobené z polyesteru, vďaka čomu dobre odvádza pot, čo oceníte na každom tréningu. Okrem toho sa nekrčí ani nedeformuje a svoje kvality si zvykne zachovávať aj pri častejšom praní. Je tiež veľmi ľahké a bude radosť ho nosiť.

Navyše sa pýši reflexnými prvkami, ktoré sa spoľahlivo postarajú o vašu viditeľnosť v zhoršených svetelných podmienkach. Môžete si ho tak obliecť napríklad na bicykel či ranný alebo večerný beh, kde pomôže ostatným účastníkom cestnej premávky, aby vás videli. Prispeje tak k tomu, aby ste sa cítili bezpečne a mohli myslieť len na svoj športový výkon. Toto tričko je však vhodné aj na turistiku, rôzne iné športové aktivity, ale aj na bežné nosenie. Stane sa vašim spoľahlivým parťákom, ktorý nesklame po stránke pohodlia ani funkčnosti.

Tričko Tech Reflective SS a jeho výhody

  • je športový kúsok s krátkym rukávom
  • zaujme moderným dizajnom s logom Under Armour a nápisom na chrbte
  • je vyrobené z polyesteru
  • dobre odvádza pot
  • je veľmi ľahké, nekrčí sa ani nedeformuje
  • má reflexné prvky, ktoré sa postarajú o vašu viditeľnosť v zhoršených svetelných podmienkach
  • hodí sa na ranný či večerný beh alebo cyklistiku

Materiál

100% polyester

Akú veľkosť trička si vybrať?

Veľkosť S M L XL XXL
Obvod hrudníka 86 – 92 cm 96 – 102 cm 106 – 112 cm 116 – 122 cm 127 – 132 cm
Pás 72 – 76 cm 80 – 85 cm 89 – 94 cm 99 – 104 cm 109 – 116 cm