Under Armour Ponožky Heatgear Locut White  XL odhadovaná cena: 10.95 EUR
Under Armour Ponožky Heatgear Locut White XL odhadovaná cena: 10.95 EUR

Under Armour Ponožky Heatgear Locut White XL odhadovaná cena: 10.95 EUR

11 

Ponožky Heatgear Locut zabezpečia vašim nohám komfort, aký si zaslúžia nielen na každom tréningu. Majú antibakteriálnu technológiu, ktorá bráni vzniku baktérií spôsobujúcich zápach nôh. Navyše sú dostatočne flexibilné a vďaka sieťovým panelom tiež veľmi priedušné. Balenie obsahuje 3 páry, ktoré vás zahrejú a hodia sa preto aj do chladnejšieho počasia.

Katalógové číslo: gymbeam-64201 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 10.95 EUR GymBeam

Ponožky Heatgear Locut – balenie 3 párov priedušných ponožiek s technológiou proti zápachu, ktoré vás zahrejú v chladnom počasí

Ponožky Heatgear Locut je balenie 3 párov unisex priedušných ponožiek, s ktorými sa bude radosť hýbať. Zabezpečia vašim nohám komfort, ktorý si zaslúžia. Majú dynamickú podporu oblúkov, ktorá pomôže znížiť únavu chodidiel. Navyše disponujú antibakteriálnou technológiou, ktorá bráni vzniku baktérií spôsobujúcich zápach nôh počas potenia. To oceníte nielen na každom tréningu, ale aj počas rôznych športových aktivít.

O väčšiu priedušnosť sa postará strategický vankúš a sieťové panely. Tieto ponožky sú vyrobené z kombinácie polyesteru a elastanu, ktorá im zabezpečí dostatočnú pevnosť, pružnosť a flexibilitu za každých okolností. Tento materiál je príjemne hrejivý a dokáže zohriať aj v chladnejšom počasí, čo sa hodí trebárs na beh alebo cyklistiku v čase, kedy dni ešte nie sú najteplejšie. Na priehlavku ich zdobí logo Under Armour a sú ideálnou voľbou pre ľudí s aktívnym životným štýlom, ktorým záleží na každom detaile ich športovej výbavy.

Ponožky Heatgear Locut a ich výhody

  • sú balením 3 párov unisex ponožiek
  • sú veľmi komfortné a priedušné
  • majú dynamickú podporu oblúkov, ktorá môže pomôcť znížiť únavu nôh
  • bránia vzniku baktérií spôsobujúcich zápach nôh
  • sú príjemne teplé
  • hodia sa na každý tréning i voľný čas

Materiál

97% polyester, 3% elastan

Tabuľka veľkostí

Veľkosť M L XL
EU 36-41 42-47 47+
US 4-8½ 9-12½ 13-16
CM 22-26,5 27-30,5 31-34