Under Armour Kompresné tričko HG Armour Comp SS Black  XXL odhadovaná cena: 25.95 EUR
Under Armour Kompresné tričko HG Armour Comp SS Black XXL odhadovaná cena: 25.95 EUR

Under Armour Kompresné tričko HG Armour Comp SS Black XXL odhadovaná cena: 25.95 EUR

26 

Kompresné tričko HG Armour Comp SS je vyrobené z kombinácie polyesteru a elastanu. Vďaka tomu perfektné sedí na každej postave, navyše spoľahlivo odvádza pot a rýchlo schne. Pomocou kompresie pomáha tričko znižovať vibrácie svalov pri športe. To môže prispieť k väčšiemu pohodliu a lepšiemu výkonu. Je ideálne pre silový ale aj vytrvalostný tréning.

Katalógové číslo: gymbeam-59377 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 25.95 EUR GymBeam

Kompresné tričko HG Armour Comp SS sedí na každej postave, rýchlo schne, spoľahlivo odvádza pot a navyše pomáha znižovať vibrácie svalov

Kompresné tričko HG Armour Comp SS je univerzálny funkčný kúsok s krátkym rukávom, ktorý budete s obľubou nosiť do fitka, na vytrvalostné tréningy, ale tiež na prechádzky a iné voľnočasové aktivity. Hneď pri prvom vyskúšaní si vás získa príjemný materiál, ktorý sa vďaka prímesi elastanu perfektne prispôsobí každej postave. Nemusíte tak mať strach, že vám bude príliš veľké, alebo naopak malé. K telu priľne ako druhá koža. Z veľkej časti je materiál tvorený polyesterom. Ten vyniká svojou schopnosťou odvádzať pot a rýchlo schnúť. Vy tak budete v suchu pri všetkých aktivitách.

Za zmienku stojí aj kompresná funkcia trička. Je navrhnutá tak, aby zlepšovala cirkuláciu krvi. Vďaka tomu môže dochádzať aj k rýchlejšiemu odvádzaniu laktátu zo svalov, čo súvisí tiež s urýchlením regenerácie a intenzívnejším výkonom. Kompresné tričká sú tak populárne najmä medzi aktívnymi športovcami, ktorí túžia po najlepších výsledkoch. Jednoduchý dizajn sa skvelo kombinuje, a preto ho môžete nosiť k akýmkoľvek legínam, teplákom či kraťasom.

Kompresné tričko HG Armour Comp SS a jeho výhody

  • je vytvorené z kombinácie polyesteru a elastanu
  • má krátky rukáv
  • skvele sa prispôsobí postave
  • spoľahlivo odvádza pot
  • rýchlo schne
  • je kompresné
  • je navrhnuté tak, aby znižovalo vibrácie a pomáhalo zlepšiť výkon
  • dobre sa kombinuje s ďalším oblečením

Akú veľkosť trička si vybrať?

Veľkosť S M L XL XXL
Obvod hrudníka 86 – 92 cm 96 – 102 cm 106 – 112 cm 116 – 122 cm 127 – 132 cm
Pás 72 – 76 cm 80 – 85 cm 89 – 94 cm 99 – 104 cm 109 – 116 cm

Materiál

84 % polyester, 16 % elastan