Under Armour Kompresné tričko HG Armour Comp LS White  XXL odhadovaná cena: 29.95 EUR
Under Armour Kompresné tričko HG Armour Comp LS White XXL odhadovaná cena: 29.95 EUR

Under Armour Kompresné tričko HG Armour Comp LS White XXL odhadovaná cena: 29.95 EUR

30 

Kompresné tričko HG Armour Comp LS je vyrobené z kombinácie polyesteru a elastanu. Vďaka tomu perfektne sedí na každej postave, navyše spoľahlivo odvádza pot a rýchlo schne. Pomocou kompresie pomáha tričko znižovať vibrácie svalov pri športe. To môže prispieť k väčšiemu pohodliu a lepšiemu výkonu. Môžete ho nosiť samostatne alebo ako spodnú vrstvu.

Katalógové číslo: gymbeam-59449 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 29.95 EUR GymBeam

Kompresní tričko HG Armour Comp LS pomáha znižovať vibrácie svalov, čo môže zvýšiť váš výkon a tiež urýchliť regeneráciu

Kompresné tričko HG Armour Comp LS je univerzálny funkčný kúsok s dlhým rukávom, ktorý budete s obľubou nosiť do fitka, na vytrvalostné tréningy, ale tiež na prechádzky a iné voľnočasové aktivity. V chladnom počasí ho môžete používať ako spodnú vrstvu, dá sa však nosiť tiež samostatne. Hneď pri prvom vyskúšaní si vás získa príjemný materiál, ktorý sa vďaka prímesi elastanu perfektne prispôsobí každej postave. Nemusíte tak mať strach, že vám bude príliš veľké, alebo naopak malé. K telu priľne ako druhá koža. Z veľkej časti je materiál tvorený polyesterom. Ten vyniká svojou schopnosťou odvádzať pot a rýchlo schnúť. Vďaka tomu budete v suchu pri všetkých aktivitách.

Za zmienku stojí aj kompresná funkcia trička. Je navhrnutá tak, aby zlepšovala cirkuláciu krvi. Vďaka tomu potom môže dochádzať aj k rýchlejšiemu odvádzaniu laktátu zo svalov, čo tiež súvisí s urýchlením regenerácie a intenzívnejším výkonom. Kompresné tričká sú tak populárne najmä medzi aktívnymi športovcami, ktorí túžia po najlepších výsledkoch. Jednoduchý dizajn sa skvele kombinuje, vďaka čomu ho môžete nosiť k akýmkoľvek legínam, teplákom, či kraťasom.

Kompresné tričko HG Armour Comp LS a jeho výhody

  • je vytvorené z kombinácie polyesteru a elastanu
  • má dlhý rukáv
  • skvele sa prispôsobí postave
  • spoľahlivo odvádza pot
  • rýchlo schne
  • je kompresné
  • dá sa nosiť samostatne alebo ako základná vrstva v zime
  • je navrhnuté tak, aby znižovalo vibrácie a pomáhalo zlepšiť výkon
  • dobre sa kombinuje s ďalším oblečením

Akú veľkosť trička vybrať?

Veľkosť S M L XL XXL
Obvod hrudníka 86-92 cm 96-102 cm 106-112 cm 116-122 cm 127-132 cm
Pás 72-76 cm 80-85 cm 89-94 cm 99-104 cm 109-116 cm

Materiál

84 % polyester, 16 % elastan