TPW Glutamine 250 g green apple spike ODHADOVANÁ CENA: 12.95 EUR
TPW Glutamine 250 g green apple spike ODHADOVANÁ CENA: 12.95 EUR

TPW Glutamine 250 g green apple spike ODHADOVANÁ CENA: 12.95 EUR

Glutamín je neesenciálna aminokyselina, ktorá sa prirodzene nachádza v svaloch a jej hladina počas cvičenia klesá. Právom sa preto považuje za nevyhnutný doplnok pre všetkých športovcov, ktorí sa zúčastňujú intenzívneho tréningu a ich snahou je zdravý nárast svalovej hmoty.

Katalógové číslo: gymbeam-41416 Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 12.95 EUR GymBeam

Glutamín – neesenciálna aminokyselina nevyhnutná pre vaše svaly

Glutamín je neesenciálna aminokyselina syntetizovaná v svalových vláknach, ktorej hladina klesá pri nadmernej fyzickej aktivite. Naše telo si glutamín nevie vytvoriť samo, preto ho musíme do svalov dostať prostredníctvom suplementácie. Vyčerpanie obmedzených zásob glutamínu totiž zvyšuje riziko nedostatočného zotavenia svalu, čím následne následne vzniká riziko infekcie, ktorá zapríčiňuje dlhší čas potrebný na dosiahnutie vášho cieľa. Glutamín od TPW v kvalitnej rozpustnej forme je vhodný aj pre vegánov, disponuje praktickým znovu uzatvárateľným obalom a vychutnať si ho môžete hneď v niekoľkých osviežujúcich príchutiach.

Glutamín a jeho výhody

  • neesenciálna aminokyselina nevyhnutná pre svaly
  • je v kvalitnej ľahko rozpustnej forme
  • disponuje praktickým znovu uzatvárateľným obalom
  • je dostupný vo viacerých príchutiach

Zloženie

Bez príchute – 100% glutamín.

Príchuť orange burst – 100% glutamín, prírodná aróma (pomaranč), prírodné farbivo (beta karotén), sladidlo (sukralóza), kyselina citrónová.

Príchuť berry blitz – 100% glutamín, prírodné farbivo (červená repa, antokyanín), prírodná aróma (červené bobule), prírodné farbivo (červená repa, antokyan), kyselina citrónová, sladidlo (sukralóza).

Príchuť green apple spike – 100% glutamín, prírodná aróma (zelené jablko), prírodné farbivo (kurkumín, spirulina), kyselina citrónová, sladidlo (sukralóza).

Dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (5 g = 2 čierne odmerky) s vodou alebo džúsom v šejkri a premiešajte. Uživajte 3-krát denne (ráno, popoludní a pred spánkom).

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (bez príchute) 1 dávka (5 g)
Glutamín (ako L-glutamín) 5 g
Nutričné hodnoty(berry blitz) 1 dávka (5 g)
Glutamín (ako L-glutamín) 4,5 g
Nutričné hodnoty (orange burst ) 1 dávka (5 g)
Glutamín (ako L-glutamín) 4 g
Nutričné hodnoty (green apple spike ) 1 dávka (5 g)
Glutamín (ako L-glutamín) 4 g

Upozornenie

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Produkt nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Alergény: Vyrobené v zariadení, ktoré spracúvava mlieko, vajcia, obilniny obsahujúce lepok, arašidy, orechy a sóju.