The Protein Works Ridiculous Vegan Protein Bar 47 g čokoláda karamel odhadovaná cena: 2.5 EUR
The Protein Works Ridiculous Vegan Protein Bar 47 g čokoláda karamel odhadovaná cena: 2.5 EUR

The Protein Works Ridiculous Vegan Protein Bar 47 g čokoláda karamel odhadovaná cena: 2.5 EUR

Ridiculous Vegan Protein Bar je hriešne dobrá rastlinná proteínová tyčinka vyrobená z vysoko kvalitných ingrediencií, ktoré jej prepožičiavajú jedinečné výživové vlastnosti. Má vysoký obsah rastlinných bielkovín, vlákniny, a naopak nízky podiel cukrov. To ocení nielen vaša línia, ale aj svaly a zdravé trávenie. Je bez palmového oleja, lepku a zbytočných umelých látok.

Katalógové číslo: gymbeam-49204 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 2.5 EUR GymBeam

Ridiculous Vegan Protein Bar – hriešne dobrý fitness snack s vysokým obsahom vlákniny, bielkovín a nízkym podielom cukru

Ridiculous Vegan Protein Bar je chuťovo vyladená rastlinná proteínová tyčinka vyrobená z vysoko kvalitných ingrediencií, s ohľadom na životné prostredie. Neobsahuje totiž žiadny palmový olej, umelé farbivá, arómy, konzervačné látky ani lepok. Vďaka tomu si jej hriešne dobrú chuť môžu vychutnať aj osoby na bezlepkovej strave.vysoký podiel vlákniny, ktorá je obecne dôležitá pre zdravé trávenie, ale aj kvalitných rastlinných bielkovín. Tie sú zase nevyhnutné pre rast a udržanie svalovej hmoty, čo ocenia všetci aktívni ľudia, ktorí dbajú na zdravý životný štýl.

Tento fitness snack je skrátka sladkým potešením bez výčitiek, s nízkym obsahom cukrov a zníženým dopadom na životné prostredie. Môžete si ju tak vychutnať kedykoľvek počas dňa ako rýchlu desiatu na zahnanie hladu, chutí na sladké aj na doplnenie bielkovín.

Ridiculous Vegan Protein Bar a jej výhody

  • je chuťovo vyladená rastlinná proteínová tyčinka
  • má vysoký obsah bielkovín a vlákniny
  • neobsahuje palmový olej, umelé farbivá, arómy ani konzervačné látky
  • má nízky podiel cukru
  • je bezlepková
  • je vyrobená s ohľadom na životné prostredie
  • prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty
  • je vhodná kedykoľvek počas dňa ako rýchla výživná desiata

Zloženie

Príchuť čokoláda karamel: Proteínová zmes (sójový proteínový izolát, hrachový proteín), čokoládová poleva (20 %) (kakaové maslo, sójová múka, xylitol, kakaová hmota, slnečnicový lecitín, prírodná vanilková aróma), vláknina z koreňa čakanky, sójové bielkovinové nugetky (sójový proteínový izolát), karamelová vrstva (13 %) (maltitol, kakaové maslo, rastlinný glycerín, slnečnicový lecitín, voda, prírodná aróma, arabská guma, himalájska soľ), pasta z kešu orechov (7 %), arašidy (4 %), slnečnicový lecitín, kokosový olej, rastlinný glycerín, arabská guma, prírodná aróma, extrakt zo zeleného čaju, stévia.

Príchuť čokoláda arašidy: Proteínová zmes (sójový proteínový izolát, hrachový proteín), čokoládová poleva (20 %) (kakaové maslo, sójová múka, xylitol, kakaová hmota, slnečnicový lecitín, prírodná vanilková aróma), vláknina z koreňa čakanky, karamelová vrstva (13 %) (maltitol, kakaové maslo, rastlinný glycerín, arašidová pasta, slnečnicový lecitín, voda, prírodná aróma, arabská guma, himalájska soľ), sójové bielkovinové nugetky), slnečnicový lecitín, arašidová pasta (5 %), arašidy (4%), kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, kokosový olej, rastlinný glycerín, arabská guma, prírodná aróma, extrakt zo zeleného čaju, stévia.

Dávkovanie

Konzumujte kedykoľvek počas dňa ako desiatu v rámci pestrej a vyváženej stravy.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda karamel) 1 tyčinka (47 g)
Energetická hodnota 820 kJ / 197 kcal
Tuky 9 g
z toho nasýtené tuky 3,8 g
Sacharidy 10 g
z toho cukry 0,8 g
Bielkoviny 15 g
Vláknina 7,6 g
Soľ 0,33 g
Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda arašidy) 1 tyčinka (47 g)
Energetická hodnota 836 kJ / 200 kcal
Tuky 10 g
z toho nasýtené tuky 4,4 g
Sacharidy 10 g
z toho cukry 0,8 g
Bielkoviny 15 g
Vláknina 8,1 g
Soľ 0,33 g

Upozornenie

Potravina so sladidlami pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Nie je určená pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určená ako náhrada pestrej stravy. Skladujte pri teplote 15 – 22 °C, v suchu, tme a mimo dosah detí.

Alergénové upozornenie: Alergény sú vyznačené tučným písmom v zložení produktu.