The Protein Works Raze Extreme 360 g ovocný punč odhadovaná cena: 27.95 EUR
The Protein Works Raze Extreme 360 g ovocný punč odhadovaná cena: 27.95 EUR

The Protein Works Raze Extreme 360 g ovocný punč odhadovaná cena: 27.95 EUR

28 

Raze Extreme je účinná zmes pre každého, kto potrebuje pred tréningom povzbudiť telo aj myseľ. V zložení nájdete stimulant kofeín, vitamíny a látky spojené s prekrvením organizmu. Vďaka tomu budete schopní maximálne zefektívniť tréning a dostať zo seba maximum.

Katalógové číslo: gymbeam-64558 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 27.95 EUR GymBeam

Raze Extreme – dostaňte zo seba maximum na každom tréning

Raze Extreme je účinná predtréningovka pre športovcov, ktorí zo seba chcú dostať maximum. Obsahuje kofeín, vďaka ktorému vás dokáže spoľahlivo nabudiť pred akoukoľvek výzvou. Predtréningovka obsahuje aj patentovanú zmes EnXtra®, ktorá podľa výrobcu zvyšuje vstrebateľnosť kofeínu. V zložení však nechýba ani taurín, ktorý je bežnou súčasťou energetických nápojov.

V Raze Extreme nájdete aj beta-alanín, ktorý sa podieľa na vytváraní karnozínu. Ten funguje ako taký „upratovač“, ktorý dokáže znížiť prekyslenie svalov a hromadenie kyseliny mliečnej. To zase môže pomôcť znížiť únavu a predĺžiť športový výkon. Obsiahnutý citrulín malát sa potom podieľa na podpore produkcie oxidu dusnatého. Ten tak dokáže zaistiť kvalitnejšie prekrvenie organizmu a väčší prísun živín aj kyslíka k pracujúcim svalom. To sa môže tiež pozitívne prejaviť na vašom výkone.

V zložení nájdete aj kreatín monohydrát. Ten dokáže pri príjme 3 g denne zvýšiť výkonnosť počas krátkych, po sebe idúcich intervaloch intenzívneho tréningu. To je príjemný bonus pre silových športovcov, šprintérov či hráčov kolektívnych športov. Ďalšou obsiahnutou zložkou je potom tyrozín. Ten patrí medzi východiskové látky pre tvorbu radu neurotransmiterov vrátane adrenalínu či dopamínu. Posledná časť zmesi patrí vitamínom, ako je napríklad B6 a B12. Tie prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, optimálnemu fungovaniu nervového systému, psychiky a zníženiu únavy aj vyčerpania. Vďaka vitamínu B9 a vitamínu C má komplex vplyv aj na správne fungovanie imunity.

Raze Extreme je tak funkčným komplexom pre každého, kto zo seba chce na každom tréningu dostať to najlepšie a byť maximálne koncentrovaný na každý pohyb.

Raze Extreme a jeho výhody

  • funkčná predtréningovka s obsahom kofeínu
  • obsahuje beta-alanín, citrulín a taurín
  • je obohatený o vitamíny
  • nabudí pred výkonom
  • má vplyv na prekrvenie svalov a výkon
  • prispieva k správnej funkcii imunity
  • pomáha znížiť únavu a vyčerpanie
  • je výborne vstrebateľný
  • má formu dobre rozpustného prášku
  • je vhodný pre vegánov

Zloženie

Príchuť modrá malina: Kreatín monohydrát, L-citrulín, beta-alanín, kyselina citrónová, aróma, L-tyrozín, taurín, L-teanín, kofeín bezvodý, sladidlo (sukralóza), EnXtra® (extrakt z Alphinia galanga), oxid kremičitý, zmes vitamínov (vitamín C, vitamín B6, vitamín B9, vitamín B12), farbivo (extrakt zo spiruliny).

Príchuť ovocný punč: Kreatín monohydrát, L-citrulín, beta-alanín, kyselina citrónová, aróma, L-tyrozín, taurín, L-teanín, kofeín bezvodý, sladidlo (sukralóza), EnXtra® (extrakt z Alphinia galanga), oxid kremičitý, zmes vitamínov (vitamín C, vitamín B6, vitamín B9, vitamín B12), farbivo (prášok z červenej repy).

Príchuť vodný melón: Kreatín monohydrát, L-citrulín, beta-alanín, kyselina citrónová, aróma, L-tyrozín, taurín, L-teanín, kofeín bezvodý, sladidlo (sukralóza), EnXtra® (extrakt z Alphinia galanga), oxid kremičitý, zmes vitamínov (vitamín C, vitamín B6, vitamín B9, vitamín B12), farbivo (prášok z červenej repy).

Dávkovanie

Rozmiešajte 4 odmerky (12 g) v 350 ml vody, najlepšie 30 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (12 g) *RI
Kreatín monohydrát 3500 mg
L-Citrulín 3000 mg
Beta-alanín 1500 mg
L-tyrozín 500 mg
Taurín 500 mg
Kofeín 200 mg
L-teanín 200 mg
EnXtra® 150 mg
Vitamín C 80 mg 100%
Vitamín B6 1,4 mg 100%
Vitamín B9 200 µg 100%
Vitamín B12 2,5 µg 100%

Upozornenie

Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Vyrobené v továrni, ktorá tiež spracováva mlieko, lepok, vajcia, sóju, orechy a arašidy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné ženy a osoby citlivé na kofeín. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obsahuje 200 mg kofeínu na porciu.