The Protein Works Multivitamín Gummies 60 kaps. ovocný mix ODHADOVANÁ CENA: 13.95 EUR
The Protein Works Multivitamín Gummies 60 kaps. ovocný mix ODHADOVANÁ CENA: 13.95 EUR

The Protein Works Multivitamín Gummies 60 kaps. ovocný mix ODHADOVANÁ CENA: 13.95 EUR

Multivitamín Gummies sú želé cukríky s bohatým obsahom vitamínov, ktoré si vás získajú sviežou ovocnou chuťou. Aj vďaka nej si ich zamiluje každý s cieľom maximálne podporiť svoje zdravie. Majú pozitívny vplyv na imunitný systém, zdravie pokožky, zraku či kostí.

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 13.95 EUR GymBeam

Multivitamín Gummies – ovocné želé cukríky s obsahom zdraviu prospešných vitamínov

Multivitamín Gummies vynikajú svojou sviežou ovocnou chuťou, ktorej sa skrátka nedá odolať. Ide totiž o želé cukríky s bohatým obsahom vitamínov C, E, A, D, B3 (niacínu), B6, B7 (biotínu) a B12. Toto kombo sa postará o podporu celkového zdravia a vitality. Prítomný vitamín C má vplyv na celý rad biologických procesov. Podporuje imunitný systém a prispieva k správnej funkcii ďasien a pokožky. Jeho príjem oceníte aj počas fyzicky a mentálne náročných dní.

Má totiž pozitívny vplyv na správnu funkciu psychiky a spolu s vitamínmi B6 a B12 znižuje únavu či vyčerpanie. Ďalej sa s prítomným vitamínom E podieľa na ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zloženie uzatvára vitamín D, ktorý udržiava zdravé kosti a zuby. Multivitamín Gummies je navyše veľmi jednoduchý na užívanie, ktoré je vhodné aj pre vegánov.

Multivitamín Gummies a jeho výhody

  • sú želé cukríky s bohatým obsahom vitamínov
  • obsahuje vitamíny C, E, A, D, B3, B6, B7 a B12
  • podporuje celkové zdravie a vitalitu
  • má pozitívny vplyv na imunitný systém
  • prispieva k správnej funkcii ďasien a pokožky
  • podporuje správnu funkciu psychiky
  • znižuje vyčerpanie a únavu
  • chráni bunky pred oxidačným stresom
  • udržiava zdravé kosti a zuby
  • je vhodný aj pre vegánov

Zloženie

Glukózový sirup, cukor, pektín, kyselina L-askorbová, kyselina citrónová, nikotínamid, farbivo (koncentráty z mrkvy, jablka, tekvice a čiernych ríbezlí) DL-alfa-tokoferylacetát, prírodné arómy, rastlinný olej (kokosový a repkový), pyridoxín hydrochlorid ,glazúrovací prostriedok (karnaubský vosk), retinyl palmitát , D-Biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín.

Dávkovanie

Užívajte 2 želé cukríky denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 želé cukríky
Vitamín C 80 mg
Vitamín E 12 mg
Vitamín A 400 µg
Vitamín D 5 µg
Niacín 16 mg
Biotín 50 µg
Vitamín B12 2,5 µg
Vitamín B6 1,4 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.