The Protein Works Green Tea Ultra 90 tab. odhadovaná cena: 10.95 EUR
The Protein Works Green Tea Ultra 90 tab. odhadovaná cena: 10.95 EUR

The Protein Works Green Tea Ultra 90 tab. odhadovaná cena: 10.95 EUR

11 

Green Tea Ultra obsahuje 50 mg extraktu zo zeleného čaju (Camellia Sinensis) v jednej tablete. Ten predstavuje ekvivalent účinných látok, ktoré sú obsiahnuté v 1000 mg celého listu. Zelený čaj pochádza z Číny a je všeobecne známy pre svoje účinky, obsah vitamínov, minerálov a bioaktívnych látok. Vo svete fitness navyše patrí k populárnym spaľovačom tukov. Obsahuje polyfenoly, katechíny, EGCG a kofeín.

Katalógové číslo: gymbeam-45544 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 10.95 EUR GymBeam

Green Tea Ultra – obsahuje vysokokvalitný extrakt zo zeleného čaju vo forme tabliet

Green Tea Ultra obsahuje 50 mg extraktu zo zeleného čaju (Camellia Sinensis) v jednej tablete. Ide o ekvivalent účinných látok, ktoré sa nachádzajú v 1000 mg celého listu. Zelený čaj pochádza z Číny a vďaka svojim účinkom je známy po celom svete. Obsahuje vitamíny, minerály a bioaktívne látky. Vo svete fitness patrí vďaka svojmu mechanizmu pôsobenia medzi populárne spaľovače tuku.

Obsahuje mnoho látok, ktoré sa radia medzi antioxidanty, ako sú napríklad polyfenoly, katechíny alebo EGCG. V jednej tablete nájdete 40% polyfenolov, 25% katechínov a 10% EGCG. Spaľovač tukov Green Tea Ultra tablety majú navyše vegánske zloženie a sú vhodné pre každého milovníka fitness životného štýlu, ktorý chce maximálne podporiť spaľovanie tukov a chudnutie.

Green Tea Ultra a jeho výhody

  • obsahuje 50 mg extraktu zo zeleného čaju
  • v jednej tablete obsahuje ekvivalent látok, ktoré sa nachádzajú v 1000 mg celého listu
  • obsahuje 40 % polyfenolov, 25% katechínov a 10% EGCG
  • je populárny spaľovač tukov

Zloženie

Zelený čaj (Camelia Sinesis)(20-25: 1)(extrakt), minimálny ekvivalent celého listu, objemové činidlá (maltodextrín, celulóza), protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý), povlak (hydroxypropylmetyl celulóza, glycerín)

Dávkovanie

Užívajte 1 tabletu 3-krát denne, najlepšie s jedlom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 tableta
Zelený čaj (Camellia Sinensis) extrakt 20-25: 1 50 mg
z toho kofeín 4 mg
Minimálny ekvivalent celého listu 1000 mg

Upozornenie

Nie je určené na použitie pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nie je vhodné pre tehotné alebo dojčiace matky. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Prestaňte používať v prípade akýchkoľvek nežiaducich reakcií a obráťte sa na radu lekára.