STRIX Fľaša Nomad 1800 ml odhadovaná cena: 24.95 EUR
STRIX Fľaša Nomad 1800 ml odhadovaná cena: 24.95 EUR

STRIX Fľaša Nomad 1800 ml odhadovaná cena: 24.95 EUR

25 

Fľaša Nomad 1800 ml je určená všetkým nomádom, ktorí milujú dobrodružstvá, zdravý životný štýl a chcú mať svoj pitný režim na cestách vždy po ruke. Má objem 1800 ml a štýlový dizajn rodiny STRIX, vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Navyše obsahuje puzdro s možnosťou zavesenia fľaše na rameno. Vďaka tomu vás jej prenášanie nebude limitovať. Súčasťou balenia je aj dvojica vrchnákov – štandardný a vrchnák so zabudovaným nástavcom na pitie.

Katalógové číslo: gymbeam-53326 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 24.95 EUR GymBeam

Fľaša Nomad 1800 ml – štýlová fľaša pre nomádov, vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s možnosťou zavesenia cez rameno

Fľaša Nomad 1800 ml je štýlová fľaša určená všetkým nomádom dnešnej doby, ktorí milujú dobrodružstvá a zdravý životný štýl. Vďaka nej budú mať svoje tekutiny vždy so sebou v dostatočnom objeme 1800 ml.prémiový dizajn rodiny STRIX, vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. To jej zaručuje dlhú životnosť a jednoduché čistenie.

Súčasťou balenia je aj puzdro s pásom, ktoré vám umožní zavesiť si fľašu cez rameno. To vám dá pri častom prenášaní fľaše dostatok slobody. Fľaša Nomad 1800 ml je zároveň doplnená aj o dvojicu vrchnákov. Jeden z nich je štandardný s kvalitnou izoláciou, ktorá udržiava teplotu. Druhý má zabudovaný nástavec na pitie. Nemusíte sa tak obávať toho, že by ste sa obliali a pitie tak pre vás bude maximálne pohodlné. Vydajte sa na dobrodružstvo bez obmedzení s dostatočnou zásobou tekutín.

Fľaša Nomad 1800 ml a jej výhody

  • je štýlová fľaša s objemom 1800 ml
  • má prémiový dizajn rodiny STRIX
  • je určená všetkým nomádom, ktorí milujú dobrodružstvá
  • hodí sa na prenášanie akýchkoľvek tekutín
  • obsahuje vrchnák s kvalitnou izoláciou, ktorá udržiava teplotu
  • má puzdro s pásom cez rameno
  • obsahuje aj druhý vrchnák so zabudovaným nástavcom na pitie