STRIX Fitness rukavice Perform  S odhadovaná cena: 19.95 EUR
STRIX Fitness rukavice Perform S odhadovaná cena: 19.95 EUR

STRIX Fitness rukavice Perform S odhadovaná cena: 19.95 EUR

20 

Fitness rukavice Perform sú vytvorené na mieru všetkým športovkyniam a športovcom, ktorí chcú zo seba vydať maximum na tréningu. Vďaka odolnému materiálu ochránia vaše dlane pred mozoľmi či odreninami, a vy si tak môžete naplno užívať cvičenie na hrazde aj dvíhanie činiek.

Katalógové číslo: gymbeam-64699 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 19.95 EUR GymBeam

Fitness rukavice Perform – štýlové rukavice s jednoduchým dizajnom, ktoré spoľahlivo ochránia vaše ruky pred mozoľmi a odreninami

Fitness rukavice Perform sú prispôsobené potrebám náročných športovcov a športovkýň. Na prvý pohľad si vás získajú svojím jednoduchým tmavým dizajnom, ktorý zdobí logo značky STRIX. Hneď po nasadení týchto rukavíc zistíte, že majú niečo navyše. Samozrejmosťou je pre ne totiž maximálne pohodlný materiál, v ktorom sa budete cítiť komfortne aj počas dlhšieho tréningu. Praktické sú tiež výstuže v oblasti dlane, ktoré zabezpečia pohodlné držanie činky či hrazdy. Aby rukavice zostali na svojom mieste, nechýba ani omotávka v oblasti zápästia, ktorá ho spoľahlivo spevní. To oceníte napríklad pri rôznych crossfitových cvikoch, ako je napríklad clean and jerk, pri ktorom je práve na zápästie kladená väčšia záťaž. Kvalitné rukavice sa, samozrejme, nezaobídu ani bez protišmykovej úpravy dlane, vďaka ktorej budete mať lepší a pevnejší úchop.

Rukavice preto nie sú len pomôckou, ktorá bráni vzniku odrenín a mozoľov. Ide takisto o skvelú vychytávku na spevnenie zápästia a lepší úchop. Vďaka tomu budete pravdepodobne schopní zdvihnúť väčšiu záťaž na činke alebo pridať ešte jedno opakovanie v sérii zhybov.

Zaraďte sa medzi elitu vytvorenú okolo značky STRIX a prejavte naplno svoju lásku k aktívnemu životnému štýlu.

Fitness rukavice Perform a ich výhody

  • sú z odolného a pohodlného materiálu
  • majú omotávku na spevnenie a ochranu zápästia
  • protišmyková dlaň zlepšuje úchop činky či hrazdy
  • majú pútka pre ľahšie vyzliekanie
  • pomáhajú chrániť ruky pred mozoľmi a odreninami
  • môžu pomôcť zdvihnúť ťažšie váhy a zvládnuť viac opakovaní
  • tmavý dizajn s logom STRIX sa hodí ku každému športovému outfitu

Materiál

40 % mikrovlákno, 40 % neoprén, 15 % lycra , 5 % bavlna

Tabuľka veľkostí

Veľkosť S M L XL XXL
Obvod dlane (cm) 16,5-18 18-20 20,5-22 22-23,5 23,5-25