Stacker2 Dexi Omega 3 – 2000 60 kaps. odhadovaná cena: 14.5 EUR
Stacker2 Dexi Omega 3 – 2000 60 kaps. odhadovaná cena: 14.5 EUR

Stacker2 Dexi Omega 3 – 2000 60 kaps. odhadovaná cena: 14.5 EUR

15 

Dexi Omega 3 – 2000 sú kapsule so zmesou omega/CLA mastných kyselín. V jednej dávke sa nachádza 2000 mg tejto efektívnej formuly, ktorá obsahuje rybí olej, ľanový olej, pupalkový olej a konjugovanú kyselinu linolovú. Sú vyhľadávané ľuďmi s cieľom zvýšiť príjem zdravých tukov a podporiť celkové zdravie.

Katalógové číslo: gymbeam-43897 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 14.5 EUR GymBeam

Dexi Omega 3 – 2000 – efektívna zmes omega mastných kyselín s obsahom EPA, ALA, GLA a CLA

Dexi Omega 3 – 2000 ponúkajú efektívnu zmes omega/CLA mastných kyselín v zastúpení tých najznámejších. Sú vo forme kapsúl, ktoré obsahujú rybí olej, ľanový olej, pupalkový olej a kyselinu linolovú. Prítomný rybí olej obsahuje kyselinu eikosapentaenovú (EPA), ktorá prispieva k správnej funkcii srdca a jej priaznivý účinok sa dostaví pri dennom príjme minimálne 250 mg. Dexi Omega 3 – 2000 sú tak vhodné pre každého, kto nemá v strave dostatok rýb či morských plodov alebo nepatrí k ich fanúšikom. V zmesi ďalej nájdete aj ľanový olej s obsahom kyseliny alfa-linoleovej (ALA) a pupalkový olej, ktorý obsahuje kyselinu gama linolénovú (GLA). Tie patria k cenným zdrojom nenasýtených tukov.

Zloženie uzatvára CLA alebo konjugovaná kyselina linolová, ktorá sa radí medzi polynenasýtené omega-6 mastné kyseliny. V dostatočnom množstve má pozitívny vplyv na optimálnu hladinu cholesterolu v krvi a jej zdrojom je napríklad hovädzie mäso. Dexi Omega 3 – 2000 je tak efektívna formula pre ľudí, ktorí usilujú o podporu celkového zdravia. Účinky jednotlivých mastných kyselín sa dostavia len v prípade dodržania odporúčaného denného príjmu, s čím vám tento doplnok môže pomôcť.

Dexi Omega 3 – 2000 a jeho výhody

  • je efektívna zmes omega/CLA mastných kyselín
  • obsahuje rybí olej, ľanový olej, pupalkový olej a konjugovanú kyselinu linolovú
  • má formu ľahko prehltateľných kapsúl
  • je vhodný pre každého, kto nemá v strave dostatok rýb alebo ich neobľubuje
  • patrí k cenným zdrojom nenasýtených tukov
  • prispieva k podpore celkového zdravia
  • môže pomôcť s odporúčaným denným príjmom mastných kyselín

Zloženie

Zmes Omega / CLA: Rybí olej (Kyselina eikosapentaenová EPA), ľanový olej (kyselina alfa-linoleová ALA, púpalkový olej (kyselina gama linolénová GLA), konjugovaná kyselina linolová CLA, želatína, glycerín, čistená voda, obsahuje rybie zložky (sardela, sardinka, makrela)

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule po večernom jedle.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kapsule

Zmes Omega / CLA:

– Rybí olej (Kyselina eikosapentaenová EPA)

– Ľanový olej (Kyselina alfa-linoleová ALA)

– Púpalkový olej (Kyselina gama linolénová GLA)

– Konjugovaná (Kyselina linolová CLA)

2000 mg

Upozornenie

Toto je potravinový doplnok. Potravinové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy. Tento produkt sa má používať v spojení s pestrou stravou a cvičebným programom, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste a uchovávajte mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, liečiť alebo predchádzať chorobe. Nikdy neprekračujte odporúčané podávanie.