Stacker2 Complete Creatine 300 g bez príchute odhadovaná cena: 27.95 EUR
Stacker2 Complete Creatine 300 g bez príchute odhadovaná cena: 27.95 EUR

Stacker2 Complete Creatine 300 g bez príchute odhadovaná cena: 27.95 EUR

28 

Complete Creatine je zmesou štyroch foriem kreatínu v podobe quatro creatine komplexu. Obsahuje kreatín monohydrát, tri-kreatín citrát, kreatín pyruvát a kreatín-etyl-ester-malát. Vďaka funkčnému obsahu zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkodobých po sebe nasledujúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Ocenia ho siloví športovci, priaznivci crossfitu či HIIT tréningov.

Katalógové číslo: gymbeam-43870 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 27.95 EUR GymBeam

Complete Creatine – efektívna zmes štyroch foriem kreatínu na podporu výkonu počas krátkych a intenzívnych tréningových intervalov

Complete Creatine je komplexná formula, ktorá pozostáva zo štyroch foriem kreatínu v podobe patentovaného quatro creatine komplexu. Obsahuje kreatín monohydrát, tri-kreatín citrát, kreatín pyruvát a kreatín-etyl-ester-malát. Samotný kreatín je potrebný pre regeneráciu spotrebovanej energie (ATP). Hodí sa tak pri ťažkých, krátkodobých a po sebe nasledujúcich úsekoch veľmi intenzívnych tréningov, počas ktorých vám pomôže zlepšiť výkon. To platí pri dennom príjme 3 g denne, s ktorým vám tento doplnok hravo pomôže.

Vďaka obsiahnutým formám v podobe štyroch druhov kreatínu môžete ťažiť zo všetkých výhod, ktoré táto kombinácia ponúka. Celková zmes je tak lepšie rozpustná vo vode a do svalových buniek sa môže dostať pomerne rýchlejšie než napríklad v prípade jednej formy monohydrátu. Complete Creatine je tak naozaj efektívna zmes, ktorú ocenia siloví športovci, priaznivci crossfitu či HIIT tréningov.

Complete Creatine a jeho výhody

  • je komplexná formula zo štyroch foriem kreatínu
  • obsahuje patentovaný quatro creatine komplex
  • v zložení nájdete kreatín monohydrát, tri-kreatín citrát, kreatín pyruvát a kreatín-etyl-ester-malát
  • zvyšuje fyzickú výkonnosť počas intenzívneho cvičenia
  • ocenite ho počas ťažkých a veľmi intenzívnych tréningov
  • má dobrú rozpustnosť
  • z jeho výhod môžu ťažiť siloví športovci, priaznivci crossfitu či HIIT tréningov

Zloženie

Patentovaná formula Quattro Creatine Complex (Kreatín monohydrát, Tri-kreatín citrát, Kreatín pyruvát, Kreatín-etyl-ester-malát), Protihrudkujúce činidlo (Izomaltulóza, Kremičitan vápenatý).

Dávkovanie

Užite 1 odmerku rozmiešanú v 250 ml studenej vody alebo prooteínovom šejku 30 minút pred tréningom. Počas dní odpočinku užívajte v poobednajších hodinách.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (5 g)
Quattro Creatine Complex 5000 mg
Kreatín monohydrát
Tri-kreatín citrát
Kreatín pyruvát
Kreatín-etyl-ester-malát

Upozornenie

Toto je potravinový doplnok. Potravinové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy. Tento produkt sa má používať v spojení s pestrou stravou a cvičebným programom, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste a uchovávajte mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Nikdy neprekračujte odporúčané dávkovanie.