SQUATWOLF Športová podprsenka We Rise Black  M odhadovaná cena: 49.95 EUR
SQUATWOLF Športová podprsenka We Rise Black M odhadovaná cena: 49.95 EUR

SQUATWOLF Športová podprsenka We Rise Black M odhadovaná cena: 49.95 EUR

50 

Športová podprsenka We Rise Black kombinuje komfort, kvalitu a funkčnosť, ktorú budete pri cvičení zbožňovať. V spodnej časti podprsenky sa nachádza elastický pás, ktorý dokonale obopne vašu postavu. Pre maximálnu oporu vašich pŕs aj pri tých najnáročnejších tréningoch sa v zadnej časti nachádzajú okrem klasických ramienok aj 2 zosilnené ramienka v tvare písmena “X”.

Katalógové číslo: gymbeam-51613 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 49.95 EUR GymBeam

Športová podprsenka We Rise Black – doprajte si počas cvičenia maximálny komfort prepojený s funkčnosťou a štýlovým dizajnom v jednom

Športová podprsenka We Rise Black je štýlová fitness podprsenka pre ženy, ktorá kombinuje pohodlie, kvalitu a funkčnosť. Vďaka elastickému pásu v spodnej časti podprsenky a unikátnej technológii 4-Way Stretch sa jednoducho prispôsobí vašej postave. Ultra jemný nylón, z ktorého je športová podprsenka vyrobená, zaručí odvádzanie potu a vlhkosti aj pri tých najnáročnejších tréningoch. Pre čo najväčšiu oporu vašich pŕs sa v zadnej časti nachádzajú okrem klasických ramienok ďalšie dve zosilnené ramienka v tvare “X”, ktoré navyše dodávajú podprsenke šmrnc.

Materiál

Nylón, Spandex

Akú veľkosť si vybrať?

Veľkosť XS S M L XL
Obvod cez prsia (cm) 81-83 86-89 91-94 97-102 97-107