Spokey Rose Eko odhadovaná cena: 31.95 EUR
Spokey Rose Eko odhadovaná cena: 31.95 EUR

Spokey Rose Eko odhadovaná cena: 31.95 EUR

32 

Podložka na cvičenie Rose Eko Yoga dodá vašej jóge a strečingu úplne nový rozmer. Na povrchu má špeciálne masážne výstupky, a je tak ideálna k masáži chodidiel, chrbta a ďalších častí tela. Skvelo sa hodí aj na tréning rovnováhy či koordinácie. Je vyrobená zo špeciálneho materiálu, ktorý z 25 % tvoria suroviny prírodného pôvodu (šupky ryže a bambus).

Katalógové číslo: gymbeam-57139 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 31.95 EUR GymBeam

Podložka na cvičenie Rose Eko Yoga s výstupmi na masáž chodidiel, chrbta a ďalších častí tela aj na tréning koordinácie

Podložka na cvičenie Rose Eko Yoga prinesie nový impulz vášmu tréningu jógy aj strečingu. Má totiž nepravidelný povrch s rôzne veľkými výstupmi. Je tak skvelá na masáž chodidiel, chrbta aj iných častí tela a zvýšenie cirkulácie krvi v týchto oblastiach. Zároveň na nej môžete vykonávať balančné cvičenia. Pri nich budete vo väčšej miere zapojovať svaly a väzy dolných končatín a taktiež hlboký stabilizačný systém chrbtice (stred tela). Vďaka tomu sa využíva rovnako vo fyzioterapií počas tréningov zameraných na lepšiu koordináciu a zníženie rizika zranení.

Podložka na cvičenie Rose Eko Yoga je vyrobená zo špeciálneho materiálu. Ten zo 75 % tvorí polyetylénová pena (EVA) a zvyšných 25 % suroviny prírodného pôvodu (šupky ryže a bambus). Vďaka tomu je ľahká, odolná a tiež príjemná na dotyk. Navyše má veľmi dobré protišmykové vlastnosti a ide jednoducho zrolovať. Nezaberie vám tak doma veľa miesta a môžete si ju vziať kamkoľvek so sebou.

Podložka na cvičenie Rose Eko Yoga a jej výhody

  • je praktická pomôcka na cvičenie
  • má masážne výstupy
  • je vyrobená z polyetylénovej peny (EVA) a prírodných surovín (šupky ryže, bambus)
  • má certifikát OK-biobased
  • má protišmykový povrch
  • ide jednoducho zrolovať
  • hodí sa ideálne na jógu, strečing alebo tréning koordinácie

Materiál

75 % pena EVA, 25 % prírodný materiál (ryžové šupky, bambus).

Rozmery

46 x 30 x 1,6 cm.

Údržba

Pred použitím podložku rozviňte a nechajte vetrať 2-3 dni. Čistite vlhkou handričkou so studenou vodou a jemným saponátom. Sušte vyrovnanú. Pri dlhodobom vystavovaní slnku môže podložka vyblednúť a stať sa krehkou a nepoužiteľnou.