Sonnentor Chilli con Carne dona Rodrigueza BIO 40 g odhadovaná cena: 3.95 EUR
Sonnentor Chilli con Carne dona Rodrigueza BIO 40 g odhadovaná cena: 3.95 EUR

Sonnentor Chilli con Carne dona Rodrigueza BIO 40 g odhadovaná cena: 3.95 EUR

BIO Chilli con Carne dona Rodrigueza je jedinečná zmes vopred namiešaného korenia k príprave dokonalého chilli con carne. Vďaka tomu uľahčí prípravu nielen tohto jedla, ale skvelo dochutí ďalšie mäsové a strukovinové pokrmy. Má výraznú pálivú chuť, príjemnú korenistú vôňu a vašim jedlám dodá nápadne červeno-oranžovú farbu.

Katalógové číslo: gymbeam-52261 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 3.95 EUR GymBeam

BIO Chilli con Carne dona Rodrigueza je ideálnym korením pre milovníkov pikantných jedál s výraznou chuťou

BIO Chilli con Carne dona Rodrigueza je zmes korenia, ktoré má výraznú pálivú chuť a arómu. Vďaka tomu je ideálna pre milovníkov pikantných pokrmov. Skvelo sa hodí na prípravu ikonického chilli con carne. To by okrem tejto úžasnej zmesi nemala chýbať kocka horkej čokolády, ktorá k tejto dobrote neodmysliteľne patrí. Tiež ju oceníte pri varení ďalších mäsových a strukovinových jedál, ktoré dokonale dochutí.

Výrazná vôňa a pálivá chuť tohto korenia vás na chvíľu prenesie do zeme sombréra a tequily. Zapáli vo vás vášeň a prebudí inšpiráciu pre varenie. Vďaka nej vyčarujete jedlá, ktoré by pochválila dokonca aj mexická babička. Obsahuje len prvotriedne ingrediencie v BIO kvalite, medzi ktorými tak napríklad nájdeme sladkú papriku, chilli, cesnak, čierne korenie alebo citrónovú trávu. Táto výnimočná zmes je bez pridanej soli a cukru. Navyše pochádza z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a neobsahuje zbytočné prídavné látky. Je ručne balená a určite vás tiež poteší jej recyklovateľné eko balenie.

BIO Chilli con Carne dona Rodrigueza a jeho výhody

  • obsahuje zmes obľúbených druhov korenia
  • je v BIO kvalite
  • neobsahuje pridanú soľ a cukor
  • má jedinečnú pálivú chuť
  • hodí sa na prípravu chilli con carne a ďalších mäsových jedál
  • je ideálne do strukovinových pokrmov
  • je v eko balení
  • je ručne balené

Zloženie

Paprika sladká *, paradajky *, cesnak *, oregano *, rímsky kmín *, chilli extra pálivé * 6,5 %, čierne korenie *, citrónová tráva *, kmín *, paprika údená *, rozmarín *, škorica Cejlon *.

* Z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie

Skladujte v uzavretom obale na chladnom a suchom mieste.