Sonnentor BIO Šalátové korenie 35 g odhadovaná cena: 3.95 EUR
Sonnentor BIO Šalátové korenie 35 g odhadovaná cena: 3.95 EUR

Sonnentor BIO Šalátové korenie 35 g odhadovaná cena: 3.95 EUR

BIO Šalátové korenie je jemná koreniaca zmes, ktorá neobsahuje pridanú soľ. Skladá sa zo sušených byliniek, ako je napríklad estragón, ligurček, rozmarín, tymián či bazalka. Vďaka tejto výraznej kombinácii sa zmes perfektne hodí na dochutenie všetkých šalátov. Výborne si rozumie napríklad s cestovinami, syrom a zeleninou.

Katalógové číslo: gymbeam-52654 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 3.95 EUR GymBeam

BIO Šalátové korenie je zmes bez pridanej soli plná chutí a vôní z použitých byliniek

BIO Šalátové korenie je jemná koreniaca zmes, ktorú tvorí celkom 13 starostlivo vybraných byliniek, vďaka čomu je plná chutí a vôní. V zložení tak nájdete estragón, rozmarín, ligurček, tymian, aníz, bazalku, oregano, fenikel, kôpor, majoránku, medovku, rascu a medvedí cesnak. Zmes neobsahuje žiadnu pridanú soľ, takže si môžete vychutnať prirodzenú chuť byliniek. Korenie sa skvele hodí na prípravu akýchkoľvek šalátov. Perfektne si rozumie napríklad s cestovinami, syrom či zeleninou. S pomocou oleja, balzamika a ďalších surovín tak môžete vytvoriť nespočetne veľa dokonalých zálievok, ktoré sa najlepšie hodia do zdravých šalátov. Nemusíte tak mať strach, že bude zdravá strava mdlá a nevýrazná. S touto koreniacou zmesou nudná chuť rozhodne nehrozí.

BIO Šalátové korenie pochádza z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a neobsahuje prídavné látky. Je ručne balené do recyklovateľného eko obalu, čo poteší všetkých, ktorým nie je naša planéta ľahostajná.

BIO Šalátové korenie a jeho výhody

  • korenie vytvorené zo zmesi 13 bylín
  • neobsahuje soľ ani prídavné látky
  • je v BIO kvalite
  • má intenzívnu chuť i vôňu
  • hodí sa do šalátov
  • je v eko balení
  • je ručne balené

Zloženie

Ligurček*, estragón*, oregano*, tymián*, bazalka*, rozmarín*, kôpor*, medovka*, rasca*, fenikel*, aníz*, majoránka*, medvedí cesnak*

* z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie

Skladujte v uzavretom obale chladnom a suchom mieste.