Sonnentor BIO Čierny čaj Earl Grey sypaný 90 g odhadovaná cena: 4.95 EUR
Sonnentor BIO Čierny čaj Earl Grey sypaný 90 g odhadovaná cena: 4.95 EUR

Sonnentor BIO Čierny čaj Earl Grey sypaný 90 g odhadovaná cena: 4.95 EUR

BIO Čierny čaj Earl Grey sypaný je aromatizovaný čierny čaj s obsahom kofeínu. Ten poskytuje ako mentálnu, tak fyzickú vzpruhu pred akoukoľvek aktivitou, ktorá vyžaduje maximálny výkon a koncentráciu. Čierny čaj je považovaný za britskú klasiku, ktorá nesmie chýbať pri žiadnej príležitosti. Jeho zloženie je obohatené o rýdzi BIO éterický olej Bergamot. Ten sa vyrába z citrusových plodov a čiernemu čaju dodáva svieže ovocné tóny. Vyrába sa procesom fermentácie.

Katalógové číslo: gymbeam-52630 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 4.95 EUR GymBeam

BIO Čierny čaj Earl Grey sypaný – aromatizovaný čierny čaj s obsahom kofeínu a BIO éterickým olejom Bergamot

BIO Čierny čaj Earl Grey sypaný je neodmysliteľne spojený najmä s Veľkou Britániou. Tam nesmie chýbať pri žiadnej príležitosti. Vďaka svojej lahodnej chuti sa však tento čaj rozšíril do celého sveta, kde sa teší veľkej obľube. Ide o aromatizovaný čierny juhoindický čaj poctivo spracovaný fermentáciou, ktorá mení farbu listov. Tie sú následne sušené horúcim vzduchom.

Oproti klasickým čiernym čajom je však jeho zloženie obohatené o BIO éterický olej Bergamot z citrusových plodov. Vďaka tomu má BIO Čierny čaj Earl Grey sypaný typickú trpkú sladovú chuť, ktorá doznieva sviežim ovocným tónom. Navyše obsahuje kofeín, ktorý ktorý poskytuje vzpruhu pred akoukoľvek aktivitou, ktorá vyžaduje maximálny výkon a koncentráciu. Vďaka tomu je ideálnym nápojom pre začiatok každého dňa. Bonusom je ekologický obal, ktorého výroba neškodí životnému prostrediu.

BIO Čierny čaj Earl Grey sypaný a jeho výhody

  • je aromatizovaný čierny juhoindický čaj
  • je obohatený o BIO éterický olej Bergamot z citrusových plodov
  • obsahuje kofeín, ktorý má povzbudzujúce účinky
  • má príjemnú chuť, ktorá doznieva sviežim ovocným tónom
  • je dodávaný v EKO obale, ktorý nezaťažuje životné prostredie

Zloženie

Čierny juhoindický čaj* 99,6% (obsahuje kofeín), éterický olej Bergamot*.

* z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Dávkovanie

1 čajovú lyžičku na šálku (200 ml), prelejte vriacou vodou a nechajte odstáť 2 min. pre osvieženie alebo 5-6 min. pre upokojenie. Užívajte 1-2 šálky denne (1 šálka=200 ml).

Upozornenie

Nie je náhradou pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie. Uchovajte mimo dosah detí. Skladujte v uzatvorenom obale na chladnom a suchom mieste.