Sonnentor BIO Čaj zázvor-citrón 6 x 32,4 g odhadovaná cena: 22.95 EUR
Sonnentor BIO Čaj zázvor-citrón 6 x 32,4 g odhadovaná cena: 22.95 EUR

Sonnentor BIO Čaj zázvor-citrón 6 x 32,4 g odhadovaná cena: 22.95 EUR

23 

BIO Čaj zázvor-citrón je lahodný čaj, ktorý vás vďaka zázvoru spoľahlivo zahreje. Navyše obsahuje aj ďalšie zložky, ako je citrónová kôra, sladké drievko, korenie, mäta či ibištek. Vďaka použitým bylinkám ide o ľahko pálivý čaj so sladkým nádychom. Je vo forme praktických vrecúšok, a tak je jeho príprava naozaj jednoduchá.

Katalógové číslo: gymbeam-74206 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 22.95 EUR GymBeam

BIO Čaj zázvor-citrón je ľahko pálivý čaj so sladkastou chuťou, ktorý vás spoľahlivo zahreje a poteší vaše chuťové poháriky

BIO Čaj zázvor-citrón je lahodná čajová zmes, ktorá poteší všetkých milovníkov ľahko pálivých čajov. O túto chuť sa postará kombinácia zázvoru, mäty piepornej a čierneho korenia. Mimo to však v zložení nechýba ani ibištek, citrónová tráva a kôra, ktorá čaju dodáva ovocnú vôňu. Vďaka sladkému drievku v ňom môžete cítiť sladké tóny, ktoré sa s pálivou chuťou skvelo doplňujú. Najmä vďaka obsiahnutému zázvoru vás čaj dokáže spoľahlivo zahriať, čo oceníte v chladných dňoch a taktiež počas choroby. Zázvorový čaj je tak často vyhľadávaný ľuďmi, ktorí chcú podporiť svoje celkové zdravie, imunitu alebo by sa radi zbavili nevoľností. Je vo forme praktických vrecúšok, takže je jeho príprava naozaj jednoduchá.

BIO Čaj zázvor-citrón pochádza z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a neobsahuje prídavné látky. Je balený do recyklovateľného eko obalu, čo poteší všetkých, ktorým naša planéta nie je ľahostajná.

BIO Čaj zázvor-citrón a jeho výhody

  • čaj s obsahom zázvoru, citrónu, sladké drievko, korenie, mäta, ibištek
  • neobsahuje prídavné látky
  • je v BIO kvalite
  • je vo forme vrecúšok
  • má intenzívnu vôňu
  • má ľahko pálivú chuť doplnenú o sladkasté tóny
  • je obľúbený medzi ľuďmi, ktorí chcú podporiť celkové zdravie a vitalitu
  • je v eko balení

Zloženie

Zázvor * 25 %, sladké drievko *, vôňovec * (citrónová tráva) *, citrónová kôra * 15 %, mäta pieporná *, čierne korenie *, ibištek *.

*z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Dávkovanie

1 vrecúško (1,8 g) zalejte 250 ml vriacej vody. Nechajte odstáť 5-10 minút.

Upozornenie

Skladujte v uzavretom obale na chladnom a suchom mieste.