Sonnentor BIO Čaj levanduľa kvet 70 g odhadovaná cena: 5.5 EUR
Sonnentor BIO Čaj levanduľa kvet 70 g odhadovaná cena: 5.5 EUR

Sonnentor BIO Čaj levanduľa kvet 70 g odhadovaná cena: 5.5 EUR

BIO Čaj levanduľa kvet obsahuje sušené kvety levandule, ktorá je vyhľadávaná pre svoje možné upokojujúce účinky. Má sladkú korenistú vôňu s tónmi citróna a mäty. Chuť je kvetinová, sladká, jemne horkastá, a niekomu môže dokonca pripomínať rozmarín. Je ideálnym večerným čajom. Jeho sušené listy môžete navyše pridať aj do horúceho kúpeľa, a vytvoriť si tak relaxačné domáce kúpele.

Katalógové číslo: gymbeam-52624 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 5.5 EUR GymBeam

BIO Čaj levanduľa kvet má sladkú chuť a korenistú vôňu s tónmi citróna a mäty

BIO Čaj levanduľa kvet má sladkú vôňu s tónmi citróna a mäty, ktorá pohladí vaše zmysly a dodá vám pocit úplného pokoja a pohody. Chuť je predovšetkým sladko kvetinová, jemne horkastá, niekomu môže dokonca pripomínať rozmarín. Má krásnu žlto-fialovú farbu a je vyhľadávaný ľuďmi, ktorí túžia po upokojení a relaxácii. Vďaka svojim účinkom je ideálnym večerným čajom, ktorý vás pripraví na sladký spánok. Jeho lístky tiež môžete pridať do kúpeľa, ktorý sa razom premení na pohodové domáce kúpele. Tieto kvety z levandule pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Čaj je ručne balený a určite vás tiež poteší jeho recyklovateľné eko balenie.

BIO Čaj levanduľa kvet a jeho výhody

  • obsahuje sušené kvety levandule
  • je v BIO kvalite
  • je ideálnym večerným čajom
  • hodí sa do kúpeľa
  • je ručne balený
  • má eko balenie

Zloženie

Levanduľa (Lavandula angustifolia) *

* z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Dávkovanie

1 čajovú lyžičku na šálku (cca 200 ml) prelejeme vriacou vodou a necháme 5-10 minút lúhovať. Užívajte 1-2 šálky denne (1 šálka = 200 ml).

Upozornenie

Nie je náhradou pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v uzavretom obale na chladnom a suchom mieste.