SmartShake Šejker Reforce The Deathly Hallows 900 ml odhadovaná cena: 15.95 EUR
SmartShake Šejker Reforce The Deathly Hallows 900 ml odhadovaná cena: 15.95 EUR

SmartShake Šejker Reforce The Deathly Hallows 900 ml odhadovaná cena: 15.95 EUR

16 

Šejker Reforce The Deathly Hallows 900 ml je praktická nádoba so sitkom, na prípravu vášho proteínového šejku, gaineru či iného nápoja. Pýši sa odolným spracovaním z ocele a populárnym dizajnom, ktorý ocení každý fanúšik čarodejníckeho sveta Harryho Pottera. Má objem 900 ml dobre tesní a je BPA free. Bez problémov si v ňom rozmiešate svoj obľúbený drink, ale poslúži aj ako alternatíva k fľaši na vodu.

Katalógové číslo: gymbeam-71896 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 15.95 EUR GymBeam

Šejker Reforce The Deathly Hallows 900 ml – praktická nádoba z ocele so sitkom a dizajnom zo sveta Harryho Pottera, ktorá hravo rozmieša proteín, gainer či iný nápoj

Šejker Reforce The Deathly Hallows 900 ml ocení každý fanúšik čarodejníckeho sveta Harryho Pottera. Ide o praktického čarodejníka so sitkom, s ktorým síce nevykúzlite odvar zo všehodžúsu, ale zato hravo vymieša proteínový šejk, gainer či iný nápoj. Okrem toho poslúži ako nádoba na vodu. Vďaka objemu 900 ml zaistí dostatok tekutín a podporí tak optimálny pitný režim nielen počas zápasov v metlobale. Je ľahký a pýši sa odolným telom vyrobeným z ocele. To mu zaručí dlhú životnosť na niekoľko rokov. Zároveň ponúka vygravírovanú mierku na vnútornej strane, ktorá sa postará o to, aby ste mali vždy pod kontrolou optimálne dávky vašich práškových doplnkov.

Navyše má praktický uzáver, ktorý vám dopraje maximálny komfort počas pitia a spoľahlivo tesní. Preto sa nemusíte obávať, že by sa vám tekutiny kdekoľvek vyliali. Poteší tiež širokým otvorom pre jednoduché čistenie a označením BPA free, čo značí zdravotnú nezávadnosť. Ide tak o ideálny šejker, ktorý vám rozmieša kúzelné aj práškové nápoje, poslúži ako nádoba na vodu a hlavne vyjadrí vašu lásku k Rokfortu a čarodejníckemu svetu. Nemal by tak chýbať vo výbave žiadneho skutočného fanúšika.

Šejker Reforce The Deathly Hallows 900 ml a jeho výhody

  • je ľahký a odolný šejker s motívom čarodejníckeho sveta
  • má objem 900 ml
  • je vyrobený z ocele, vďaka čomu má dlhú životnosť
  • hravo rozmieša proteínový šejk, gainer či iný nápoj v práškovej forme
  • poslúži aj ako náhrada fľaše na vodu
  • má vygravírovanú mierku
  • má praktický uzáver pre komfortné pitie
  • spoľahlivo tesní
  • je BPA free
  • poteší každého fanúšika Harryho Pottera