SKINS Kompresné tričko Long Sleeve Series-5 Grey XXL odhadovaná cena: 99.95 EUR
SKINS Kompresné tričko Long Sleeve Series-5 Grey XXL odhadovaná cena: 99.95 EUR

SKINS Kompresné tričko Long Sleeve Series-5 Grey XXL odhadovaná cena: 99.95 EUR

100 

Kompresné tričko Long Sleeve Series-5 je funkčné tričko navrhnuté pre tých najnáročnejších športovcov. Vďaka kvalitnému materiálu s vysokým stupňom kompresie zaisťuje maximálny komfort a podporu aj počas najintenzívnejších tréningov. Má sieťované panely v oblasti hrudníka a chrbtice pre lepšiu priedušnosť. Perfektne sa prispôsobí postave a neobmedzuje v pohybe. Je preto ideálne na silový tréning, beh a iné športové aktivity.

Katalógové číslo: gymbeam-54136 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 99.95 EUR GymBeam

Kompresné tričko Long Sleeve Series-5 sa postará o váš komfort počas intenzívneho tréningu

Kompresné tričko Long Sleeve Series-5 je funkčné tričko, ktoré uspokojí potreby aj tých najnáročnejších športovcov. Prispôsobí sa každej postave a priľne k telu ako druhá koža. Vďaka tomu vás nebude nijako obmedzovať a umožní plný rozsah pohybu pri cvičení. Má vysoký stupeň kompresie, čo pocítite hlavne v oblasti rúk. Je navrhnuté tak, aby podporilo cirkuláciu krvi v pracujúcich svaloch. Vyššia miera prekrvenia môže viesť k efektívnejšiemu odvádzaniu laktátu a celkovému urýchleniu regenerácie. Počas pohybovej aktivity obopne svaly, a tak pomôže znížiť ich vibráciu. V konečnom dôsledku sa to môže prejaviť vo forme lepšieho výkonu.

Materiál sa skladá zo 76 % z polyamidu, ktorý rýchlo schne a efektívne odvádza vlhkosť. Elastanom je zastúpených zvyšných 24 %. Vďaka tomu je tričko pružné a lepšie sa prispôsobí postave. Na hrudníku a v oblasti chrbtice má umiestnené sieťované panely pre účinnú reguláciu teploty a lepšiu priedušnosť. Má moderný, jednoduchý dizajn, ktorý jednoducho skombinujete s iným športovým oblečením. Zlaté reflexné prvky, ktoré sú umiestnené na hrudníku a rukávoch, vyzerajú štýlovo a zároveň zvýšia vašu viditeľnosť v šere, napríklad pri behu.

Kompresné tričko Long Sleeve Series-5 a jeho výhody

 • je pánske funkčné tričko s dlhým rukávom
 • má vysokú mieru kompresie najmä v oblasti rúk
 • je vyrobené kombináciou polyamidu a elastanu
 • má certifikát PETA-Approved Vegan
 • prispôsobí sa tvaru tela
 • skvele odvádza pot
 • má zlaté reflexné prvky
 • má moderný dizajn
 • hodí sa na silový či atletický tréning
 • je ideálne na raketové športy

Materiál

76 % polyamid (nylon), 24 % elastan

Tabuľka veľkostí

Tabuľka veľkostí - Kompresné tričko Long Sleeve Series-5 Grey - SKINS