SKINS Kompresné šortky Series-5 Black  M odhadovaná cena: 99.95 EUR
SKINS Kompresné šortky Series-5 Black M odhadovaná cena: 99.95 EUR

SKINS Kompresné šortky Series-5 Black M odhadovaná cena: 99.95 EUR

100 

Kompresné šortky Series-5 vynikajú pohodlným strihom a funkčným materiálom, ktorý spoľahlivo odvádza pot. Majú vysoký stupeň kompresie, ktorá pomáha znižovať vibráciu svalov počas športu. To môže prispieť k väčšiemu pohodliu a lepším výkonom. Vďaka prímesi elastanu vám navyše budú perfektne sedieť, a tak si môžete každý pohyb vychutnať na maximum.

Katalógové číslo: gymbeam-54109 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 99.95 EUR GymBeam

Kompresné šortky Series-5 – funkčný kúsok navrhnutý tak, aby znižoval vibráciu svalov, a tým zlepšoval výkon aj regeneráciu

Kompresné šortky Series-5funkčný a zároveň dizajnovo podarený kúsok, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadnemu aktívnemu športovcovi. Majú vysoký stupeň kompresie najmä v oblasti zadku, kvadricepsov a hamstringov, ktorý je navrhnutý tak, aby zlepšoval cirkuláciu krvi. Vďaka tomu potom môže dochádzať aj k rýchlejšiemu odvádzaniu laktátu zo svalov, čo súvisí aj s urýchlením regenerácie a intenzívnejším výkonom. Sú preto obľúbené najmä medzi aktívnymi športovcami, ktorí túžia po rýchlej regenerácii a najlepších výsledkoch.

Materiálovej zmesi dominuje polyester (86 %), ktorý je na tele maximálne príjemný. Okrem komfortu si vás však získa tiež schopnosťou účinne odvádzať pot a rýchlo schnúť. Zvyšných 14 % tvorí elastan. Vďaka nemu sa šortky prispôsobia vašej postave a budú perfektne sedieť na tele. Bez problémov v nich tak môžete dvíhať činky, ale aj absolvovať dlhé vytrvalostné tréningy. V miestach, kde sa človek spravidla viac potí, sa nachádza mesh materiál, ktorý vyniká svojou priedušnosťou. To oceníte najmä pri intenzívnom cvičení. Ak v nich budete vonku napríklad behať, iste oceníte prítomnosť reflexného loga, vďaka ktorému vás ostatní lepšie uvidia aj v šere.

Kompresné šortky Series-5 a ich výhody

  • majú vysoký stupeň kompresie
  • sú vyrobené z kombinácie polyamidu a elastanu
  • majú certifikát PETA-Approved Vegan
  • sú navrhnuté tak, aby znižovali vibrácie a zlepšovali výkon
  • perfektne sa prispôsobia postave
  • vynikajú svojou priedušnosťou
  • rýchlo schnú a odvádzajú pot
  • majú reflexné prvky

Materiál

76 % polyamid (nylon), 24 % elastan

Tabuľka veľkostí

Tabuľka veľkostí - Kompresné šortky Series-5 Black - SKINS