SKINS Kompresné šortky Series-1 Half Tights Black  M odhadovaná cena: 54.95 EUR
SKINS Kompresné šortky Series-1 Half Tights Black M odhadovaná cena: 54.95 EUR

SKINS Kompresné šortky Series-1 Half Tights Black M odhadovaná cena: 54.95 EUR

55 

Kompresné šortky Series-1 Half Tights sú vytvorené tak, aby ste sa v nich cítili skvelo pri silových i vytrvalostných tréningoch. Stredný stupeň kompresie pomáha znižovať vibráciu svalov počas športu, čo môže prispieť k väčšiemu pohodliu a lepším výkonom. Vďaka prímesi elastanu vám navyše budú perfektne sedieť, a tak si môžete každý pohyb vychutnať na maximum.

Katalógové číslo: gymbeam-54187 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 54.95 EUR GymBeam

Kompresné šortky Series-1 Half Tights sa vďaka svojmu strihu perfektne prispôsobia postave, navyše sú maximálne pohodlné a spoľahlivo odvádzajú pot

Kompresné šortky Series-1 Half Tightsfunkčný a zároveň dizajnovo podarený kúsok, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadnemu aktívnemu športovcovi. Majú stredný stupeň kompresie v oblasti zadku, kvadricepsov a hamstringov, ktorý je navrhnutý tak, aby zlepšoval cirkuláciu krvi. Vďaka tomu potom môže dochádzať aj k rýchlejšiemu odvádzaniu laktátu zo svalov, čo súvisí aj s urýchlením regenerácie a intenzívnejším výkonom. Sú tak obľúbené najmä medzi aktívnymi športovcami, ktorí túžia po rýchlej regenerácii a najlepších výsledkoch.

Materiálovej zmesi dominuje polyester (77 %), ktorý je na tele maximálne príjemný. Okrem komfortu si vás však získa tiež schopnosťou účinne odvádzať pot a rýchlo schnúť. Zvyšných 23 % tvorí elastan. Vďaka nemu sa šortky prispôsobia vašej postave a budú perfektne sedieť na tele. Bez problémov v nich tak môžete dvíhať činky, ale aj absolvovať dlhé vytrvalostné tréningy.

Kompresné šortky Series-1 Half Tights a ich výhody

  • majú stredný stupeň kompresie
  • sú vyrobené z kombinácie polyesteru a elastanu
  • majú certifikát PETA-Approved Vegan
  • sú navrhnuté tak, aby znižovali vibrácie a zlepšovali výkon
  • perfektne sa prispôsobia postave
  • vynikajú svojou priedušnosťou
  • rýchlo schnú a odvádzajú pot

Materiál

77 % polyamid (nylon), 23 % elastan

Tabuľka veľkostí

Tabuľka veľkostí - Kompresné šortky Series-1 Half Tights Black - SKINS