SKINS Kompresné ponožky Performance Series-3 Black  S odhadovaná cena: 39.95 EUR
SKINS Kompresné ponožky Performance Series-3 Black S odhadovaná cena: 39.95 EUR

SKINS Kompresné ponožky Performance Series-3 Black S odhadovaná cena: 39.95 EUR

40 

Kompresné ponožky Performance Series-3 Black sú špičkové funkčné ponožky s gradientnou kompresiou. Sú navrhnuté aby zlepšovali prísun krvi a kyslíka do aktívnych svalov, vďaka čomu môže dochádzať k lepšiemu odvádzaniu laktátu zo svalov. To v konečnom dôsledku prispieva k efektívnejšiemu výkonu, ale aj maximálnemu pohodliu počas tréningov.

Katalógové číslo: gymbeam-54331 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 39.95 EUR GymBeam

Kompresné ponožky Performance Series-3 Black – špičkové funkčné ponožky s gradientnou kompresiou na maximalizáciu výkonu počas tréningu

Kompresné ponožky Performance Series-3 Black dokazujú, že maličkosti tvoria dokonalý celok. Tieto špičkové funkčné ponožky efektívne odvádzajú pot a ponúkajú cielenú podporu lýtkových svalov. Navyše majú vynikajúce tlmenie nárazov, vďaka mäkkému pružnému materiálu. Znižujú tiež námahu nôh a fungujú ako prevencia pred zranením. Efektívne odvádzajú pot a vďaka gradientnej kompresii pomáhajú zvyšovať prísun kyslíka do aktívnych svalov.

Prispievajú tak k lepšiemu výkonu počas ťažkých tréningov a každá z ponožiek je osobitne navrhnutá na ľavú a pravú nohu pre zlepšenie komfortu pri nosení. Navyše majú pečať PETA-Approved Vegan, ktorá zaručuje, že sú vyrobené zo šetrných vegánskych materiálov, ktoré nepochádzajú zo zvierat. Okrem toho oceníte aj ich prémiový dizajn z výrazným logom na zadnej strane.

Kompresné ponožky Performance Series-3 Black a ich výhody

  • sú špičkové funkčne ponožky s prémiovým dizajnom
  • ponúkajú cielenú podporu lýtkových svalov
  • efektívne odvádzajú pot
  • tlmia nárazy
  • pomáhajú zvyšovať prísun kyslíka do aktívnych svalov
  • prispievajú k lepšiemu výkonu
  • majú pečať PETA-Approved Vegan

Materiál

90% Polayamid 7% Elastan 3% Meď

Tabuľka veľkosti

Velikostná tabula - Kompresné ponožky Performance Series-3 Black - SKINS