SKINS Dámske šortky X-Fit Series-3 Black  XL odhadovaná cena: 44.95 EUR
SKINS Dámske šortky X-Fit Series-3 Black XL odhadovaná cena: 44.95 EUR

SKINS Dámske šortky X-Fit Series-3 Black XL odhadovaná cena: 44.95 EUR

45 

Dámske šortky X-Fit Series-3 vynikajú príjemným materiálom, ktorý padne skvelo každej postave. Majú dve vrstvy, pričom tá vnútorná je obtiahnutá a vonkajšia voľnejšia. Vďaka tomu nemusíte mať strach, že by ste boli pri športe príliš odhalené. Skvele odvádzajú pot, a preto sú vhodné na silový i vytrvalostný tréning.

Katalógové číslo: gymbeam-54325 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 44.95 EUR GymBeam

Dámske šortky X-Fit Series-3 majú všitú vnútornú vrstvu, ktorá spoľahlivo odvádza pot, a navyše zabezpečí, že pri športe nedôjde k nechcenému odhaľovaniu

Dámske šortky X-Fit Series-3 sú obľúbené najmä vďaka svojmu dvojvrstvovému prevedeniu. Vnútorné šortky obopnú oblasť pozadia. Nemusíte tak mať strach, že by pri športe došlo k nechcenému odhaleniu. Navyše sú z funkčného materiálu, a tak v nich môžete bez problémov absolvovať silové i dlhé vytrvalostné tréningy. Vonkajšia vrstva je voľnejšia, dokáže však vytvoriť peknú siluetu, pretože zakryje prípadné drobné nedokonalosti postavy.

Materiálovej zmesi dominuje polyester (86 %), ktorý je na tele maximálne príjemný. Okrem komfortu si vás však získa tiež schopnosťou účinne odvádzať pot a rýchlo schnúť. Zvyšných 14 % tvorí elastan. Vďaka nemu sa šortky prispôsobia vašej postave a budú perfektne sedieť na tele. Bez problémov v nich tak môžete dvíhať činky, ale aj absolvovať dlhé vytrvalostné tréningy. Ak v nich budete vonku napríklad behať, iste oceníte prítomnosť reflexného loga, s ktorým vás ostatní lepšie uvidia aj v šere.

Dámske šortky X-Fit Series-3 a ich výhody

  • majú dve vrstvy
  • sú vyrobené z kombinácie polyesteru a elastanu
  • majú certifikát PETA-Approved Vegan
  • perfektne sa prispôsobia postave
  • vynikajú svojou priedušnosťou
  • rýchlo schnú a odvádza pot
  • majú reflexné prvky

Materiál

86 % polyester, 14 % elastan

Tabuľka veľkostí

Tabuľka veľkostí - Dámske šortky X-Fit Series-3 Black - SKINS