SKINS Dámske kompresné tričko Thermal Long Sleeve Series-3 Black S odhadovaná cena: 84.95 EUR
SKINS Dámske kompresné tričko Thermal Long Sleeve Series-3 Black S odhadovaná cena: 84.95 EUR

SKINS Dámske kompresné tričko Thermal Long Sleeve Series-3 Black S odhadovaná cena: 84.95 EUR

85 

Dámske kompresné tričko Thermal Long Sleeve Series-3 je vyrobené z unikátnej tkaniny, ktorá spoľahlivo odvádza pot a navyše vás udrží v teple aj pri tréningu v mrazoch. Vďaka kompresii pomáha tričko znižovať vibráciu svalov pri športe. To môže prispieť k väčšiemu pohodliu a lepším výkonom. Prímes elastanu zabezpečí, že vám bude perfektne sedieť, a tak si môžete každý pohyb vychutnať na maximum.

Katalógové číslo: gymbeam-54298 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 84.95 EUR GymBeam

Dámske kompresné tričko Thermal Long Sleeve Series-3 je príjemné na tele, navyše je z unikátneho materiálu, ktorý zahreje aj v mraze

Dámske kompresné tričko Thermal Long Sleeve Series-3 je vyrobené z unikátneho materiálu, ktorý vás udrží v teple aj v mrazivých podmienkach, bez toho aby ste sa prehrievali. Môžete v ňom športovať aj v tých najväčších mrazoch. Použiť sa dá aj ako podkladové tričko na zimný beh, lyžovanie a iné športy v chladnom počasí. Nosiť sa však dá aj samostatne. Kompresný materiál je navrhnutý tak, aby zlepšoval cirkuláciu krvi. Vďaka tomu potom môže dochádzať aj k rýchlejšiemu odvádzaniu laktátu zo svalov, čo súvisí aj s urýchlením regenerácie a intenzívnejším výkonom. Je tak obľúbený najmä medzi aktívnymi športovcami, ktorí túžia po najlepších výsledkoch.

Materiálovej zmesi dominuje polyamid (76 %), ktorý je na tele maximálne príjemný. Okrem komfortu si vás však získa tiež schopnosťou účinne odvádzať pot a rýchlo schnúť. Zvyšných 24 % tvorí elastan. Vďaka nemu sa tričko prispôsobí vašej postave a bude perfektne sedieť na tele. Ak sa rozhodnete nosiť ho samostatne, a nie ako podkladovú vrstvu, iste oceníte prítomnosť reflexného loga, s ktorým vás ostatní lepšie uvidia aj v šere.

Dámske kompresné tričko Thermal Long Sleeve Series-3 a jeho výhody

 • je kompresné
 • je ideálne do chladného počasia
 • príjemne zahreje, bez toho aby ste sa prehrievali
 • je vyrobené z kombinácie polyamidu a elastanu
 • má certifikát PETA-Approved Vegan
 • je navrhnuté tak, aby znižovalo vibrácie a zlepšovalo výkon
 • perfektne sa prispôsobí postave
 • vyniká svojou priedušnosťou
 • rýchlo schne a odvádza pot
 • má reflexné prvky

Materiál

76 % polyamid (nylon), 24 % elastan

Tabuľka veľkostí

Tabuľka veľkostí - Dámske kompresné tričko Thermal Long Sleeve Series-3 Black - SKINS