SKINS Dámske Kompresné Legíny Series-5 Skyscraper Black L odhadovaná cena: 129.95 EUR
SKINS Dámske Kompresné Legíny Series-5 Skyscraper Black L odhadovaná cena: 129.95 EUR

SKINS Dámske Kompresné Legíny Series-5 Skyscraper Black L odhadovaná cena: 129.95 EUR

130 

Dámske kompresné legíny Series-5 Skyscraper sú navrhnuté s ohľadom na potreby tých najnáročnejších športovkýň. Vysoká kompresia pomáha znižovať vibráciu svalov počas športu, čo môže prispieť k väčšiemu pohodliu a lepším výkonom. Legíny majú navyše vysoký pás a strih, ktorý krásne tvaruje pozadie. Nechýbajú ani reflexné logá a vrecko v oblasti bedier, do ktorého dáte telefón, kľúče či iné drobnosti. Sú ideálne aj na tie najintenzívnejšie tréningy.

Katalógové číslo: gymbeam-54223 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 129.95 EUR GymBeam

Dámske kompresné legíny Series-5 Skyscraper s vysokým stupňom kompresie majú vysoký pás a perfektne tvarujú pozadie

Dámske kompresné legíny Series-5 Skyscraperfunkčný a zároveň dizajnovo podarený kúsok, ktorý naplní očakávania aj tých najnáročnejších športovkýň. Majú vysoký stupeň kompresie, ktorý je navrhnutý tak, aby zlepšoval cirkuláciu krvi. Vďaka tomu potom môže dochádzať aj k rýchlejšiemu odbúravaniu laktátu zo svalov, čo súvisí aj s urýchlením regenerácie. Pri samotnom výkone obopnú telo, čím pomáhajú znižovať vibrácie svalov. To môže vo výsledku viesť aj k lepšiemu výkonu. Legíny majú vysoký pás a strih, ktorý krásne vytvaruje pozadie. Sú tak obľúbené medzi aktívnymi športovkyňami, ktoré chcú pri tréningoch dobre vyzerať a tiež sa skvele cítiť.

Materiálovej zmesi dominuje polyamid (76 %), ktorý je na tele maximálne príjemný. Okrem komfortu si vás však získa tiež schopnosťou účinne odvádzať pot a rýchlo schnúť. Zvyšných 24 % tvorí elastan. Vďaka nemu sa legíny prispôsobia vašej postave a budú perfektne sedieť na tele. Bez problémov v nich tak môžete absolvovať aj dlhé tréningy. Legínam nechýba ani malé vrecko v oblasti bedier, do ktorého si môžete počas tréningu dať napríklad kľúč od šatňovej skrinky. Ak v nich budete vonku napríklad behať, iste oceníte prítomnosť reflexného loga, vďaka ktorému vás ostatní lepšie uvidia aj v šere.

Dámske kompresné legíny Series-5 Skyscraper a ich výhody

 • majú vysoký stupeň kompresie
 • sú vyrobené z kombinácie polyamidu a elastanu
 • majú certifikát PETA-Approved Vegan
 • sú navrhnuté tak, aby znižovali vibrácie a zlepšovali výkon
 • perfektne sa prispôsobia postave
 • majú vysoký pás
 • strih perfektne tvaruje pozadie
 • vynikajú svojou priedušnosťou
 • rýchlo schnú a odvádzajú pot
 • majú malé vrecko na drobnosti
 • sú vybavené reflexným logom

Materiál

76 % polyamid (nylon), 24 % elastan

Tabuľka veľkostí

Tabuľka veľkostí - Dámske kompresné legíny Series-5 Skyscraper Black - SKINS