Selén GymBeam 90 kaps. odhadovaná cena: 4.95 EUR
Selén GymBeam 90 kaps. odhadovaná cena: 4.95 EUR

Selén GymBeam 90 kaps. odhadovaná cena: 4.95 EUR

Selén je esenciálna minerálna látka, ktorá má pozitívny vplyv na viaceré procesy v našom organizme. Naše telo si ho nedokáže vyrobiť vo vlastnej réžii, preto je vhodné dbať na jeho príjem z externých zdrojov. Prispieva napríklad k spermatogenéze (tvorbe spermií) či k udržaniu zdravých vlasov a nechtov. Okrem toho pôsobí ako antioxidant a podporuje správne fungovanie imunitného systému či štítnej žľazy.

Katalógové číslo: gymbeam-36259 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 4.95 EUR GymBeam

Selén – esenciálna minerálna látka, ktorá podporuje správnu spermatogenézu, imunitný systém či správne fungovanie štítnej žľazy

Selén patrí medzi esenciálne minerálne látky, ktoré majú pozitívny vplyv na viaceré dôležité procesy v našom organizme. Naše telo si ho však nedokáže vyrobiť samo a tak je potrebné dbať na jeho príjem z externých zdrojov. Príkladom jeho pozitívnych vlastností je, že selén prispieva k správnej spermatogenéze, teda k procesu tvorby spermií. To môžu oceniť páry pokúšajúce sa o počatie.

Nielen pre dámy zas môže byť selén zaujímavý preto, že prispieva k udržaniu zdravých vlasov a nechtov, ktoré sú významným dielikom mozaiky celkovej krásy. Každému, kto chce maximálne podporiť svoje zdravie a vitalitu, sa potom bude hodiť to, že selén podporuje fungovanie imunitného systému a štítnej žľazy, ktorá reguluje metabolizmus. Selén je zároveň známy ako antioxidant, pretože prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. navyše je vhodný aj pre vegánov.

Selenium - GymBeam

Selén a jeho výhody

  • je esenciálna minerálna látka
  • má vplyv na viaceré procesy v našom organizme
  • prispieva k správnej spermatogenéze (tvorbe spermií)
  • podporuje udržanie zdravých vlasov a nechtov
  • má pozitívny vplyv na fungovanie imunitného systému a štítnej žľazy
  • prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
  • je vhodný aj pre vegánov

Zloženie

L-selenometionín, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula *RI
Selén 110 μg 200 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby 8400 kJ/2000 kcal).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.