SATURO Meal Replacement Drink 500 ml vanilka odhadovaná cena: 4.95 EUR
SATURO Meal Replacement Drink 500 ml vanilka odhadovaná cena: 4.95 EUR

SATURO Meal Replacement Drink 500 ml vanilka odhadovaná cena: 4.95 EUR

Náhrada stravy RTD je chutnou tekutou alternatívou pevného jedla, ktorá vám kedykoľvek pomôže zahnať hlad. Obsahuje 25 g kvalitných bielkovín, komplexné sacharidy a taktiež široké spektrum vitamínov a minerálnych látok. Vďaka tomu vás spoľahlivo zasýti a dodá živiny, ktoré sú potrebné na správnu funkciu organizmu. Navyše je vhodná aj pre vegánov.

Katalógové číslo: gymbeam-59329 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 4.95 EUR GymBeam

Náhrada stravy RTD – chutný nápoj s 25 g kvalitných bielkovín, vitamínmi aj minerálnymi látkami, ktorý kedykoľvek poslúži ako náhrada jedla

Náhrada stravy RTD je tekutá alternatíva pevného jedla so skvelou chuťou a nutrične vyváženým zložením. Tento nápoj si môžete vziať kamkoľvek so sebou a využiť ho ako náhradu akéhokoľvek denného chodu. Obsahuje úctyhodných 25 g kvalitných bielkovín, komplexné sacharidy, vlákninu a 26 esenciálnych vitamínov a minerálnych látok. Tie si telo samo nedokáže vyrobiť, a preto by sme ich pravidelne mali prijímať ako súčasť stravy. Vďaka tomu vás spoľahlivo zasýti a zároveň dodá nevyhnutné živiny.

Bielkoviny v nápoji pochádzajú zo sójového izolátu. Ten je vďaka svojmu priaznivému obsahu aminokyselín považovaný za jeden z najlepších rastlinných zdrojov bielkovín. Ďalšou dôležitou zložkou je izomaltulóza, ktorá je skvelým zdrojom energie v podobe glukózy a fruktózy. Ide o disacharid, ktorý sa v tele rozkladá postupne, čo zaručí jeho pozvoľné uvoľňovanie a dlhší pocit sýtosti. Súčasťou zloženia je aj slnečnicový olej. Ten je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sa tiež nazývajú ako zdravé tuky. Navyše obsahuje minimum nasýtených tukov a žiadne zdraviu škodlivé trans tuky.

V zložení tohto nápoja nájdete celé spektrum vitamínov rozpustných v tukoch aj vo vode. Obsahuje vitamín D, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému a udržaniu normálneho stavu kostí. Ďalej vitamín E, ktorý má antioxidačné schopnosti, a chráni tak bunky pred oxidačným stresom. Vitamíny B1, B2, B3 a B12 zase podporujú normálnu funkciu nervovej sústavy, ktorá ovláda činnosť všetkých orgánov v tele.

V nápoji nájdete aj minerálne látky, ako je horčík, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Ďalej tiež vápnik podporujúci normálnu činnosť svalov. V neposlednom rade obsahuje aj železo, ktoré je dôležité pre normálne kognitívne funkcie, ako je pamäť, pozornosť alebo koncentrácia.

Náhrada stravy RTD je vďaka svojim jedinečným vlastnostiam vhodná pre všetkých jedincov, ktorí si nestíhajú pripraviť pevné jedlo alebo hľadajú rýchly spôsob doplnenia dôležitých živín. Hodí sa najmä v priebehu náročných dní, kedy je menej času na jedlo, ale aj vo chvíľach náhleho pocitu hladu. Má praktickú formu nápoja, ktorý si môžete vziať kamkoľvek so sebou. Ocenia ju tiež športovci preferujúci tekutú formu stravy, ktorá sa typicky rýchlejšie trávi. Má skvelú chuť a je vhodná aj pre vegánov.

Náhrada stravy RTD a jej výhody

 • chutná, výživná a praktická náhrada jedla
 • pýši sa 25 g kvalitných bielkovín zo sójového izolátu
 • obsahuje 26 vitamínov a minerálnych látok
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • pomáha udržať správnu funkciu imunitného systému
 • podporuje normálnu funkciu nervovej sústavy
 • chráni bunky pred oxidačným stresom
 • podporuje kognitívne funkcie, ako je pamäť, pozornosť alebo koncentrácia
 • kedykoľvek spoľahlivo zaženie pocit hladu
 • hodí sa miesto akéhokoľvek denného jedla
 • je vhodná pre vegánov a vegetariánov

  Zloženie

  Príchuť čokoláda: voda, maltodextrín, sójový proteínový izolát, slnečnicový olej, kakaový prášok (2 %), izomaltulóza*, repkový olej, fosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, citrát draselný, uhličitan vápenatý, síran zinočnatý, seleničitan sodný, chlorid chromitý, síran manganatý, jodid draselný, molybdénan sodný, vitamíny A, D, K, C, B1, B2, B6, B12, niacín, kyselina listová, biotín, kyselina pantoténová, škrob, izomalto-oligosacharid, emulgátor (sójový lecitín), stabilizátory (guma gellan, karubín), soľ, aróma, sladidlo (sukralóza).

  Príchuť vanilka: voda, maltodextrín, sójový proteínový izolát, slnečnicový olej, izomaltulóza*, repkový olej, fosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, citrát draselný, uhličitan vápenatý, síran zinočnatý, seleničitan sodný, chlorid chromitý, síran manganatý, jodid draselný, molybdénan sodný, vitamíny A, D, K, C, B1, B2, B6, B12, niacín, kyselina listová, biotín, kyselina pantoténová, škrob, bezlepková ovsená vláknina, izomalto-oligosacharid, emulgátor (sójový lecitín), stabilizátory (guma gellan, karubín) , soľ, aróma, sladidlo (sukralóza).

  Príchuť originál: voda, maltodextrín, sójový proteínový izolát, slnečnicový olej, izomaltulóza*, repkový olej, fosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, citrát draselný, uhličitan vápenatý, síran zinočnatý, seleničitan sodný, chlorid chromitý, síran manganatý, jodid draselný, molybdénan sodný, vitamíny A, D, K, C, B1, B2, B6, B12, niacín, kyselina listová, biotín, kyselina pantoténová, škrob, bezlepková ovsená vláknina, izomalto-oligosacharid, emulgátor (sójový lecitín), stabilizátory (guma gellan, karubín), soľ, aróma.

  * Izomaltulóza je zdrojom glukózy a fruktózy. Konzumácia nápojov obsahujúcich izomaltulózu namiesto cukru vyvoláva po konzumácii nižšie zvýšenie glukózy v krvi v porovnaní s nápojmi obsahujúcimi cukor.

  Tabuľka nutričných hodnôt

  Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda) 1 porcia (500 ml)
  Energetická hodnota 2090 kJ / 500 kcal
  Tuky 25 g
  z toho nasýtené tuky 2,9 g
  Sacharidy 42 g
  z toho cukry 11 g
  Vláknina 6,2 g
  Bielkoviny 25 g
  Soľ 1 g
  Nutričné hodnoty (príchuť vanilka) 1 porcia (500 ml)
  Energetická hodnota 2092 kJ / 500 kcal
  Tuky 24 g
  z toho nasýtené tuky 2,1 g
  Sacharidy 44 g
  z toho cukry 11 g
  Vláknina 5 g
  Bielkoviny 25 g
  Soľ 0,95 g
  Nutričné hodnoty (príchuť originál) 1 porcia (500 ml)
  Energetická hodnota 2092 kJ / 500 kcal
  Tuky 24 g
  z toho nasýtené tuky 2,1 g
  Sacharidy 44 g
  z toho cukry 11 g
  Vláknina 5 g
  Bielkoviny 125 g
  Soľ 0,95 g
  Vitamíny a minerálne látky 1 porcia (500 ml)
  Vitamín A 200 mcg
  Vitamín D 1,25 mcg
  Vitamín E 7,9 mg
  Vitamín K 19 mcg
  Vitamín C 20 mg
  Vitamín B1 (tiamín) 0,28 mg
  Vitamín B2 (riboflavín) 0.35 mg
  Vitamín B3 (niacín) 4 mg
  Vitamín B6 0,35 mg
  Kyselina listová 50 mcg
  Vitamín B12 0,63 mcg
  Biotín 12,5 mcg
  Kyselina pantoténová 1,5 mg
  Draslík 500 mg
  Chlorid 226 mg
  Vápnik 200 mg
  Fosfor 256 mg
  Horčík 93,8 mg
  Železo 3,5 mg
  Zinok 2,5 mg
  Meď 0,45 mg
  Mangán 0,5 mg
  Selén 14 mcg
  Chróm 10 mcg
  Molybdén 12,5 mcg
  Jód 37,5 mcg

  Upozornenie

  Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

  Alergénové upozornenie: Alergény sú vyznačené tučným písmom v zložení.