REGO Rapid Recovery Protein Powder Science in Sport 1600 g jahoda odhadovaná cena: 40.95 EUR
REGO Rapid Recovery Protein Powder Science in Sport 1600 g jahoda odhadovaná cena: 40.95 EUR

REGO Rapid Recovery Protein Powder Science in Sport 1600 g jahoda odhadovaná cena: 40.95 EUR

41 

REGO Rapid Recovery Proteín obsahuje komplexnú zmes bielkovín, sacharidov, vitamínov a minerálnych látok. Je ideálny pre každého, kto chce nabrať svaly alebo efektívnejšie regenerovať. V prípade potreby sa môže hodiť aj ako občasná náhrada jedného denného jedla, keď sa práve nestíhate najesť.

Katalógové číslo: gymbeam-69004 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 40.95 EUR GymBeam

REGO Rapid Recovery Proteín – komplexná zmes na podporu regenerácie, športového výkonu i rastu svalov

REGO Rapid Recovery Proteín je funkčný potréningový nápoj pre športovcov na doplnenie bielkovín a ďalších živín, ktoré sú kľúčové pre rýchlu regeneráciu. Vďaka svojmu komplexnému zloženiu ho ocenia aj jedinci, ktorí sa usilujú o zdravé priberanie, rast svalovej hmoty a zlepšenie športového výkonu. Okrem toho môže byť vhodný aj ako občasná náhrada jedného denného jedla, napríklad v dňoch, kedy sa nestíhate najesť.

         

Základ tohto produktu tvoria komplexné a jednoduché sacharidy, ktoré sa po tréningu postarajú o doplnenie potrebnej energie a rýchlu regeneráciu vyčerpaného svalového glykogénu. Ďalšou zložkou je sójový izolát, ktorý patrí k najkvalitnejším rastlinným zdrojom bielkovín. Tie sú po športe potrebné na efektívnu regeneráciu tréningom poškodených svalových vlákien, ktoré potom môžu silnieť a rásť. V jednej porcii prijmete 20 g bielkovín.

        

V zložení nechýba ani celý rad vitamínov a minerálnych látok, ktoré sú nevyhnutné nielen pre správnu regeneráciu, ale aj na udržanie optimálnej funkcie organizmu. Patrí k nim napríklad vitamín D, ktorý podporuje normálnu funkciu imunitného systému a taktiež sa podieľa na zachovaní správnej činnosti svalov. Vitamín B12 prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, čo je pre aktívnych jedincov obzvlášť dôležité. V zložení nájdete aj sodík, horčík a draslík, ktoré patria medzi elektrolyty. Tie sú kľúčové pre udržanie optimálnej hydratácie, ale počas cvičenia ich spoločne s vodou strácame prostredníctvom potu. Preto je dôležité ich pravidelné doplňovanie.

       

Tento komplexný produkt je ideálny po tréningu, kedy pomôže s doplnením potrebných živín, ktoré sú kľúčové na naštartovanie regeneračných procesov v organizme. Hodí sa tak silovým, vytrvalostným aj ďalším športovcom, ktorí chcú urobiť maximum na dosiahnutie svojich cieľov. Je bez laktózy a vhodný aj pre vegánov. Navyše určite oceníte aj fakt, že produkty značky Science in Sport sú pravidelne testované, čo zaručuje zachovanie najvyššej kvality a maximálnu možnú čistotu produktu.

      

REGO Rapid Recovery Proteín a jeho výhody

 • komplexná zmes bielkovín, sacharidov, vitamínov a minerálnych látok
 • má formu dobre rozpustného prášku
 • je navrhnutý na podporu regenerácie a športového výkonu
 • pomôže s doplnením energie po tréningu
 • v jednej dávke obsahuje 22 g sacharidov a 20 g bielkovín
 • podporuje ochranu a rast svalovej hmoty
 • prispieva k normálnej funkcii imunity
 • podieľa sa na udržaní správnej činnosti svalov
 • obsahuje horčík, draslík a ďalšie elektrolyty
 • je ideálny pre silových aj vytrvalostných športovcov
 • neobsahuje laktózu
 • je vhodný pre vegánov

     

Zloženie

Príchuť jahoda: sacharidová zmes (46 %) ((maltodextrín (z kukurice), fruktóza)), bielkoviny (46 %) (sójový proteínový izolát), elektrolyty (3 %) (chlorid sodný, chlorid draselný, laktát vápenatý, oxid horečnatý, prírodná aróma, L-leucín, emulgátor (sójový lecitín), zahusťovadlo (xantanová guma), farbivo (červená repa), vitamíny a minerálne látky (kyselina askorbová), nikotínamid, alfa-tokoferyl acetát, pyrofosfát železitý, síran zinočnatý, pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, citrát vápenatý, kyselina listová, jodid draselný, biotín, vitamín D3, cyanokobalamín), sladidlo (sukralóza).

Príchuť čokoláda: sacharidová zmes (46 %) ((maltodextrín (z kukurice), fruktóza)), bielkoviny (46 %) (sójový proteínový izolát), elektrolyty (3 %) (chlorid sodný, chlorid draselný, laktát vápenatý, oxid horečnatý, prírodná aróma, L-leucín, emulgátor (sójový lecitín), zahusťovadlo (xantánová guma), farbivo (červená repa), vitamíny a minerálne látky (kyselina askorbová), nikotínamid, alfa-tokoferyl acetát, pyrofosfát železitý, síran zinočnatý, pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, citrát vápenatý, kyselina listová, jodid draselný, biotín, vitamín D3, cyanokobalamín), sladidlo (sukralóza).

Príchuť vanilka: sacharidová zmes (46 %) ((maltodextrín (z kukurice), fruktóza)), bielkoviny (46 %) (sójový proteínový izolát), elektrolyty (3 %) (chlorid sodný, chlorid draselný, laktát vápenatý, oxid horečnatý, prírodná aróma, L-leucín, emulgátor (sójový lecitín), zahusťovadlo (xantanová guma), farbivo (červená repa), vitamíny a minerálne látky (kyselina askorbová), nikotínamid, alfa-tokoferyl acetát, pyrofosfát železitý, síran zinočnatý, pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, citrát vápenatý, kyselina listová, jodid draselný, biotín, vitamín D3, cyanokobalamín), sladidlo (sukralóza).

     

Dávkovanie

Pridajte 50 g prášku (približne tri plné odmerky) do 500 ml vody v šejkri, dobre premiešajte a vypite do 30 minút po cvičení.

       

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty – príchuť jahoda, vanilka, čokoláda 50 g 100 g
Energetická hodnota 782 kJ / 84 kcal 1564 kj / 368 kcal
Tuky 1,3 g 2,6 g
   z toho nasýtené tuky 0,2 g 0,4 g
Sacharidy 22 g 46 g
   z toho cukry 5.1 g 10 g
Bielkoviny 20 g 40 g
Vláknina 0,3 g 0,6 g
Soľ 1 g 2 g
Vitamíny a minerálne látky (% RI*)
Vitamín D 1 ug (20 %) 2 ug (40 %)
Vitamín E 2,8 mg (23 %) 5,6 mg (46 %)
Vitamín C 24 mg (30 %) 48mg (60 %)
Tiamín 0,5 mg (45 %) 1 mg (90 %)
Riboflavín  0,6 mg (42 %) 1,2 mg (84 %)
Niacín 7,3 mg (45 %) 14,6 mg (90 %)
Vitamín B6 0,8 mg (57 %) 1,6 mg (104 %)
Kyselina listová 50 ug (25 %) 100 ug (50 %)
Vitamín B12 0,4 ug (16 %) 0,8 ug (32 %)
Biotín 18 ug (36 %) 36ug (62 %)
Kyselina pantotenová 1,5 mg (25 %) 3 mg (50 %)
Draslík 300 mg (15 %) 600 mg (30 %)
Horčík 57 mg (15 %) 114 mg (30 %)
Železo 2,4 mg (17 %) 4,8 mg (34 %)
Zinok 2 mg (20 %) 4 mg (40 %)
Jód 23 ug (15 %) 46 ug (30 %)

 *Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ / 2000 kcal)

         

Upozornenie

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.