Reflex Nutrition One Stop Xtreme 2030 g jahoda & krém odhadovaná cena: 40.95 EUR
Reflex Nutrition One Stop Xtreme 2030 g jahoda & krém odhadovaná cena: 40.95 EUR

Reflex Nutrition One Stop Xtreme 2030 g jahoda & krém odhadovaná cena: 40.95 EUR

41 

One Stop XTREME je all-in-one zmes bielkovín, ľahko stráviteľných sacharidov a ďalších funkčných látok pre športovcov, ktorí chcú nabrať svaly alebo urýchliť regeneráciu. Vďaka obsahu bielkovín podporí rast aj udržanie svalovej hmoty. Sacharidy sa zase postarajú o doplnenie energie pred aj po tréningu. Pre maximálny efekt obsahuje aj kreatín, beta alanín, BCAA, vybrané vitamíny a minerálne látky, probiotiká aj tráviace enzýmy.

Katalógové číslo: gymbeam-43297 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 40.95 EUR GymBeam

One Stop XTREME – all-in-one zmes bielkovín, sacharidov, vitamínov, minerálnych látok a ďalších funkčných zložiek pre rast svalov aj regeneráciu

One Stop XTREME je komplexná zmes bielkovín, sacharidov, vitamínov, minerálnych látok a ďalších funkčných zložiek pre športovcov, ktorí chcú podporiť tréningové výsledky a regeneráciu. Základ tvorí srvátkový koncentrát, ktorý patrí medzi najkvalitnejšie zdroje bielkovín. Tie podporujú rast a udržanie svalovej hmoty, rovnako ako zdravie kostí. Ďalšou zložkou sú ľahko stráviteľné sacharidy, napríklad v podobe maltodextrínu. Vďaka nízkemu obsahu tuku sa relatívne rýchlo trávia, a tak vám hneď pomôžu doplniť energiu na tréning a iné aktivity.

V zložení má aj vybrané vitamíny a minerálne látky. Patrí medzi ne napríklad vitamín C, ktorý podporuje správnu funkciu imunitného systému, a to aj počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom. Okrem toho sa podieľa aj na optimálnej tvorbe kolagénu pre správnu funkciu kostí, kĺbov, chrupaviek, čo poteší všetkých športovcov a ďalších aktívnych ľudí. Vitamín D zase pôsobí priaznivo na činnosť svalov a funkciu kostí. Obsahuje však aj vitamíny skupiny B, ako napríklad vitamín B1, B3, B6 alebo B12, ktoré prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy a psychiky.

Okrem vitamínov športovci ocenia aj obsiahnuté minerálne látky. V prvom rade horčík, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Ďalej potom zinok, ktorý pozitívne ovplyvňuje kognitívne funkcie, ako je pamäť alebo pozornosť a tiež udržanie optimálnej hladiny testosterónu v krvi. Meď a železo prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu, ktorý zaisťuje uvoľňovanie a spotrebu energie. Chróm sa navyše podieľa na udržaní normálnej hladiny glukózy v krvi. Nemôžeme ale zabudnúť ani na selén, ktorý podporuje ochranu buniek pred oxidačným stresom.

One Stop XTREME je obohatený aj o funkčné látky, ktoré športovci bežne užívajú s cieľom dosiahnutia kvalitnejšieho výkonu a efektívnejšej regenerácie. Patrí medzi ne kreatín, BCAA, beta-alanín alebo glutamín. Pre maximálne využitie všetkých obsiahnutých látok nechýba ani komplex tráviacich enzýmov DigeZyme®. Tento doplnok je tak ideálny pre všetkých silových i vytrvalostných športovcov, ktorí chcú nabrať svaly alebo po tréningu čo najrýchlejšie doplniť potrebnú energiu a živiny. Ďalej je ideálny pre všetkých športovcov, ktorí potrebujú zvýšiť kalorický príjem, aby pribrali. Ocenia ho tak najmä všetci ektomorfovia a hardgaineri, ktorí naberajú svaly veľmi pomaly a ťažko.

One Stop XTREME a jeho výhody

 • je komplexná all-in-one zmes na podporu rastu a udržania svalovej hmoty
 • obsahuje funkčný komplex bielkovín a ľahko stráviteľných sacharidov
 • je obohatený o kreatín, glutamín, BCAA a beta alanín
 • obsahuje vybrané vitamíny a minerálne látky
 • má nízky podiel tuku
 • pomáha s doplnením živín po tréningu aj počas dňa
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
 • podporuje správnu funkciu imunity
 • pomáha udržať zdravé kosti a správnu funkciu svalov
 • prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi
 • podporuje kognitívne funkcie
 • pomáha s efektívnou regeneráciou svalov
 • hodí sa pre silových aj vytrvalostných športovcov
 • je vhodný pre ektomorfov, hardgainerov i ostatných ľudí usilujúcich sa o rast svalov