Reflex Nutrition One Stop Xtreme 2030 g dokonalá čokoláda ODHADOVANÁ CENA: 40.95 EUR
Reflex Nutrition One Stop Xtreme 2030 g dokonalá čokoláda ODHADOVANÁ CENA: 40.95 EUR

Reflex Nutrition One Stop Xtreme 2030 g dokonalá čokoláda ODHADOVANÁ CENA: 40.95 EUR

One Stop XTREME je all-in-one zmes kvalitných bielkovín a komplexných sacharidov s nízkym glykemickým indexom. Produkt je určený pre nárast a udržanie svalovej hmoty, zlepšenie regenerácie a zvýšenie výkonu.

Katalógové číslo: gymbeam-37804 Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 40.95 EUR GymBeam

One Stop XTREME – all-in-one zmes kvalitných bielkovín a komplexných sacharidov pre nárast svalovej hmoty

One Stop XTREME je prémiová all-in-one zmes kvalitných bielkovín a komplexných sacharidov s nízkym glykemickým indexom. Tvoria ho bielkoviny z 3 zdrojov, ako srvátkový proteín, natívny srvátkový proteín a micelárny kazeín. Srvátkový proteín navyše neobsahuje žiadne hormóny a antibiotiká, pretože je vyrobený z mlieka kráv pasúcich sa na pastvinách. Ich mlieko je tak bohatšie na omega-3 mastné kyseliny a obsahuje až 5-krát viac CLA. Sacharidová zložka gaineru je primárne tvorená z organických ovsených vločiek a jačmeňa.

Už jedna dávka all-in-one zmesi obsahuje 55 g bielkovín, vyše 10 g BCAA, 5 g kreatínu, voľné aminokyseliny beta-alanín a glutamín. Jeho konzumácia je určená najmä pre športovcov a ľudí, ktorí túžia po náraste a udržaní svalovej hmoty. Výnimočný komplex aminokyselín sa navyše postará aj o správnu regeneráciu po tréningu a zmes sacharidov zase o príval energie. Ľahšie trávenie bielkovín a vstrebávanie živín zabezpečí prítomnosť probiotických kultúr LactoSpore® a komplex enzýmov DigeZyme®. Ďalšou výnimočnou zložkou je BioPerine®, ktorý zvyšuje využiteľnosť jednotlivých ergogénov. Navyše, je obohatený aj o 17 vitamínov a minerálov, a neobsahuje alergénne zdroje bielkovín, ako je sójový koncentrát, kazeinát vápenatý alebo sušený vaječný bielok.

One Stop XTREME - Reflex Nutrition

One Stop XTREME a jeho výhody

  • all-in-one zmes na podporu nárastu a udržanie svalovej hmoty
  • obsahuje kvalitné bielkoviny z 3 zdrojov
  • jedna dávka obsahuje 55 g bielkovín
  • obsahuje sacharidy s nízkym glykemickým indexom
  • obsahuje vyše 10 g BCAA a 5 g kreatínu v dávke
  • obsahuje až 17 vitamínov a minerálov
  • zabezpečuje správnu regeneráciu po tréningu
  • zvyšuje výkon a silu
  • obsahuje probiotické kultúry a komplex enzýmov pre ľahšie trávenie