Reflex Nutrition Instant Mass® Heavyweight 5400 g dokonalá čokoláda odhadovaná cena: 52.95 EUR
Reflex Nutrition Instant Mass® Heavyweight 5400 g dokonalá čokoláda odhadovaná cena: 52.95 EUR

Reflex Nutrition Instant Mass® Heavyweight 5400 g dokonalá čokoláda odhadovaná cena: 52.95 EUR

53 

Instant Mass® Heavyweight je zmes, ktorá obsahuje 60 g vysoko kvalitných bielkovín, sacharidov bez aditív a jednoduchých cukrov, kreatín, vitamín D, chelátový zinok, horčík a ďalšie vitamíny a minerálne látky. Jedna dávka má 1089 kcal, takže je ideálna pre ľudí, ktorí chcú nabrať a robí im problém prijať dostatok kalórií stravou.

Katalógové číslo: gymbeam-43342 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 52.95 EUR GymBeam

Instant Mass® Heavyweight – zmes kvalitných bielkovín a sacharidov s 1089 kcal na jednu porciu

Instant Mass® Heavyweight je spojením kvalitných bielkovín, sacharidov, kreatínu, chelátových minerálov a vitamínov, ktoré človeku dodajú 1089 kcal v jednej porcii. Zdrojom 60 g bielkovín je konkrétne hydrolyzát srvátkovej bielkoviny, výberový bioaktívny srvátkový koncentrát, natívny srvátkový izolát, ktorý vyniká vysokým obsahom BCAA, a ultrafiltrovaný micelárny kazeín. Vďaka tomu, že sa jedná o kombináciu rýchle a pomaly vstrebateľných bielkovín, začnú sa do vášho tela dostávať prakticky ihneď, vďaka poslednému spomenutému typu proteínu však bude telo zásobené ešte dlhšie ako za štyri hodiny.

Kvalitné zdroje boli použité aj pre sacharidovú zložku. Základ tvorí zmes „celozrnných“ ovsených sacharidov a maltodextrínu. Táto kombinácia telu zaistí zásobenie energiou po dlhšiu dobu bez väčšieho kolísania. Gainer naviac obsahuje kreatín, ktorý zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe idúcich úsekoch veľmi intenzívneho cvičenia. Obsiahnuté minerály majú formu chelátu, vďaka čomu sú pre telo dobre vstrebateľné. Môžeme uviesť napríklad horčík, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, k správnemu fungovanie svalov, udržaniu zdravých kostí či normálnej syntéze bielkovín. Obsiahnutý zinok má vplyv na látkovú premenu sacharidov, správne kognitívne funkcie či na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi.

V gaineri je však obsiahnuté aj široké spektrum vitamínov. Konkrétne môžeme menovať napríklad vitamín A, vitamín C, kompletný B komplex či vitamín D, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu svalov a imunitného systému. Vďaka tomuto zloženiu sa jedná o kvalitný a komplexný gainer, ktorý vám môže pomôcť nabrať svalovú hmotu.

Instant Mass® Heavyweight a jeho výhody

  • obsahuje 60 g kvalitných bielkovín
  • je zdrojom ovsených sacharidov a maltodextrínu
  • obsahuje vitamíny a chelátové minerály
  • porcia má 1089 kcal
  • prispieva k správnemu fungovaniu svalov a zvýšeniu výkonu
  • pomáha znižovať únavu a vyčerpanie
  • je vhodný pre ľudí, ktorí usilujú o nabratie svalovej hmoty

Zloženie

Maltodextrín, srvátkový proteínový koncentrát (mlieko), glutamínové peptidy (pšenica), ovsená múka, mliečny proteín (z toho 80 % micelárny kazeín, 20 % pôvodná srvátka), hydrolyzovaná srvátková bielkovina (mlieko) (30% stupeň hydrolýzy), kreatín monohydrát (Creapure®), kakaový prášok (iba čokoládové príchute), aróma, farba (betanín (iba jahody a smotana)), L-glutamín, citrát horčíku, L-cholíntritán, sladidlo (Acesulfam K), farba (karotény (vanilka) iba v zmrzlinovej príchuti), vitamín C (kyselina L-askorbová), Bacillus coagulans (LactoSpore®), sladidlo (sukralóza), zinok bisglycinát, tokantrienol bohatý extrakt z osiva anattá (DeltaGold®), železitý bisglycinát, vitamín B3 (nikotinamid), bisglycinát meďnatý, selenomethionín, piperín (BioPerine®), vitamín A (retinyl acetát), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B6 (hydrochlorid pyridinu), vitamín B2 (thiamín hydrochlorid), vitamín B2 (Riboflavín), pikolinát chrómu, vitamín B9 (kyselina listová), vitamín B7 (D-biotín), vitamín B12 (metylkobalamín).

Dávkovanie

Zmiešajte 300 g (približne dve vrchovaté odmerky (odmerka je súčasťou balenia)) s 700 ml vody v šejkri alebo mixéri.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (300 g)
Energetická hodnota 4618 kJ / 1089 kcal
Tuky 5,7 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 2,3 g
z toho mononenasýtené mastné kyseliny 1,5 g
z toho polynenasýtené mastné kyseliny 1,7 g
Sacharidy 195 g
z toho cukry 4 g
Vláknina 9 g
Bielkoviny 60 g
Soľ 0,75 g
Vitamín A 400 μg
Vitamín D 7,5 μg
Vitamín C 100 mg
Tiamín 1,6 mg
Riboflavín 1,6 mg
Niacín 9 mg
Vitamín B6 1,5 mg
Kyselina listová 100 μg
Vitamín B12 1,2 μg
Biotín 80 μg
Kyselina pantoténová 3 mg
Zinok 7,5 mg
Selén 27 μg
Chróm 50 μg
L-Glutamín 1000 mg
Creapure® Kreatín monohydrát 3000 mg
Cholín 100 mg
DeltaGold® Tokotrienoly 7,5 mg
Železo 2,3 mg
Horčík 150 mg
BioPerine® Piperine 5 mg
LactoSpore® Bacillus coagulans 50 000 000 spór

Upozornenie

Ide o potravinový doplnok, ktorý by sa mal používať v spojení s vyváženou stravou.