Purasana Smoothie Energy BIO 150 g odhadovaná cena: 8.5 EUR
Purasana Smoothie Energy BIO 150 g odhadovaná cena: 8.5 EUR

Purasana Smoothie Energy BIO 150 g odhadovaná cena: 8.5 EUR

BIO Energy Smoothie je vegánska prášková smoothie zmes, ktorá vás nabudí vďaka obsahu kofeínu a pomocou sacharidov dodá energiu. V zložení nájdete aj prášok z lucumy, ktorý je známy svojím obsahom vitamínu C a vlákniny, macu, prášok k baobabu, guarany a banánu. Všetky suroviny majú bio kvalitu a napomáhajú s optimálnym príjmom živín.

Katalógové číslo: gymbeam-48925 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 8.5 EUR GymBeam

BIO Energy Smoothie – zmes obsahujúca rastlinné prášky, kofeín a sacharidy, ktoré doplnia energiu

BIO Energy Smoothie je spojením rastlinných práškov, prebiotickej zmesi Fibregum™ a kofeínu, ktorá vás nabudí, kedykoľvek to potrebujete. Sacharidy naviac doplnia potrebnú energiu. Zmes obsahuje prášok z lucumy, ktorá je známá pre svoj vysoký podiel vitamínu C a vlákniny. S obsahom tohoto vitamínu je často spájaný aj prášok z baobabu, ktorý taktiež nájdete v zložení. Nechýba však ani bezlepková zmes kukurice, ryže, prosa a cukru z kokosových kvetov, ktorý tvorí lahodnú sladkú chuť. V zložení je takisto maca či guarana, ktorá je označovaná ako prírodný stimulant. O načervenalú farbu výsledného smoothie sa postará prášok z červenej repy a vyzdvihnúť je tiež potrebné prítomnosť ľanového semiačka, ktoré je často spájané s obsahom vlákniny a omega3 a omega-6 mastných kyselín. Celé smoothie je obohatené aj o prebiotickú zmes Fibregum™.

Prášok BIO Energy Smoothie môžete pridať do jogurtu, kaše, smoothie bowl alebo smoothie. Vďaka tomu slúži ako rýchly snack počas dňa, ktorý nabudí, doplní potrebnú energiu, dôležitú vlákninu a uspokojí chuť na sladké. Vďaka prírodným surovinám v bio kvalite je vhodný aj pre vegánov.

BIO Energy Smoothie - Purasana

BIO Energy Smoothie a jeho výhody

  • obsahuje prášok z lucumy, baobabu, macy, guarany a ľanového semienka
  • v zložení je takisto aj prebiotická zmes Fibregum™
  • vďaka kofeínu vás nabudí a sacharidy doplnia potrebnú energiu
  • slúži ako rýchly snack kedykoľvek počas dňa
  • vhodné aj pre vegánov

Zloženie

Prášok z lucumy *, bezlepková zmes kukurice *, ryža * proso *, maca *, cukor z kokosových kvetov *, baobab *, citrón * (citrón *, maltodextrin *), guarana *, banán *, červená repa * (červená repa *, Acacia Gum * “Fibregum ™“), zahusťovadlo (guarová guma *), ľanové semienko *.

* z ekologického poľnohospodárstva

Dávkovanie

Zmiešajte 15 g prášku s 200 ml ovocného džúsu alebo rastlinného nápoja (prípadne. s inou alternatívou) a konzumujte.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 100 g 15 g
Energetická hodnota 1377 kJ / 327 kcal 207 kJ / 49 kcal
Tuky 1 g 0,15 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3 g 0,05 g
Sacharidy 62 g 9,3 g
z toho cukry 26,5 g 4 g
Vláknina 20 g 3 g
Bielkoviny 7 g 1,05 g
Soľ 0,2 g 0,03 g
Kofeín 0,2 g 0,03 g

Upozornenie

Obsahuje kofeín (27,75 mg / porcia). Nevhodné pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po každom použití sáčok pevne utesnite.