Purasana BIO Green Smoothie 150 g odhadovaná cena: 9.95 EUR
Purasana BIO Green Smoothie 150 g odhadovaná cena: 9.95 EUR

Purasana BIO Green Smoothie 150 g odhadovaná cena: 9.95 EUR

10 

BIO Green Smoothie je prášok zo zelenej zmesi, ktorý obsahuje štvoricu superpotravín, a to chlorellu, spirulinu, jačmennú a pšeničnú trávu. Ide o bohatý zdroj vlákniny z výhradne rastlinných zdrojov, ktorý navyše obsahuje vitamíny, minerály a fytonutrienty.

Katalógové číslo: gymbeam-48988 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 9.95 EUR GymBeam

BIO Green Smoothie – prášok zo zelenej zmesi superpotravín, ktorý obsahuje celý rad dôležitých živín

BIO Green Smoothie je zelená zmes superpotravín vo forme prášku pre všetkých milovníkov chutného smoothie. Obsahuje výhradne organické suroviny, a to chlorellu, spirulinu, jačmennú a pšeničnú trávu. Chlorella je obľúbená najmä u vegánov, ktorým ponúka bohatý zdroj železa. Z toho dokáže ťažiť hlavne imunitný systém, pretože železo prispieva k jeho správnemu fungovaniu.

Spirulina je výživná riasa s veľmi dobrou stráviteľnosťou. Obsahuje rastlinné bielkoviny a vitamín B12, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Oceníte ho aj pri ťažkých tréningoch, pretože má pozitívny vplyv na zníženie únavy a vyčerpania. Pšeničná tráva je bohatá na živiny a jej účinky môžu oceniť tí, ktorí majú problémy s trávením. Súčasťou zloženia je aj jačmenná tráva, ktorá je skvelým zdrojom vitamínov a antioxidantu chlorofylu.

BIO Green Smoothie sa skvele hodí do džúsu, jogurtu, prípadne iných nápojov, na ktoré nedáte dopustiť. Je kvalitným zdrojom rastlinných bielkovín a vlákniny, ktorý si zamilujú všetci nadšenci zdravého životného štýlu.

BIO Green Smoothie a jeho výhody:

  • obsahuje superpotraviny chlorellu, spirulinu, pšeničnú a jačmennú trávu
  • je kvalitným zdrojom bielkovín a vlákniny
  • je vhodný pre milovníkov zdravého životného štýlu a vegánov

Zloženie

Prášok zo zelenej zmesi (jačmenná tráva *, pšeničná tráva *, spirulina *, chlorella *), bezlepková zmes kukurice *, ryža * a proso *, baobab *, lucuma *, datle *, citrón * (citrón *, maltodextrín *), psyllium *, ľanové semienko *, arabská guma * ‘Fibregum ™’.

* z ekologického poľnohospodárstva

Dávkovanie

Zmiešajte 10 g (1 polievkovú lyžicu) prášku s 200 ml džúsu, rastlinného nápoja alebo jogurtu (alebo s inou alternatívou) a konzumujte.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 100 g 10 g
Energetická hodnota 1291 kJ / 307 kcal 129 kJ / 30,7 kcal
Tuky 1,6 g 0,16 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,41 g 0,041 g
Sacharidy 48,44 g 4,844 g
z toho cukry 17,8 g 1,78 g
Vláknina 27,9 g 2,79 g
Bielkoviny 10,8 g 1,08 g
Soľ 0,15 g 0,015 g

Upozornenie

Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po každom použití vrecko pevne uzavrite.