Primavika Slnečnicový krém Vegetella 160 g kakao odhadovaná cena: 1.8 EUR
Primavika Slnečnicový krém Vegetella 160 g kakao odhadovaná cena: 1.8 EUR

Primavika Slnečnicový krém Vegetella 160 g kakao odhadovaná cena: 1.8 EUR

Slnečnicový krém Vegetella je tou pravou voľbou pre tých, ktorí radi objavujú nové, intenzívne a originálne chute. Jeho základom sú slnečnicové semienka bohaté na zdravé tuky. Tie v kombinácii s ďalšími prísadami vytvárajú krémovú bezlepkovú nátierku, ktorú si doslova zamilujete. Skvele sa hodí k celozrnnému chlebu, do rôznych dezertov či iných fitness receptov.

Katalógové číslo: gymbeam-54238 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 1.8 EUR GymBeam

Slnečnicový krém Vegetella – krémová nátierka intenzívnej a originálnej chuti, plná zdravých tukov

Slnečnicový krém Vegetella je krémová nátierka zo slnečnicových semienok, ktorá neobsahuje lepok. Jej lahodnú a intenzívnu chuť ocenia všetci tí, ktorí radi ochutnávajú nové veci. Vďaka slnečnicovým semienkam je táto nátierka bohatá na zdravé tuky, ako napríklad kyselina olejová. V prípade, že nimi nahradíte nasýtené tuky, tak prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu.

Slnečnicový krém Vegetella navyše spestrí jedálniček aj vegetariánom a vegánom. Je vyrobený z kvalitných surovín a zamilujú si ho nie len dospelí, ale aj deti. Predstavuje tak zdravšiu alternatívu ku klasickým sladkým nátierkam, ktoré často obsahujú palmový olej či iné nežiadúce pridané zložky. Tento krém vám bude chutiť samotný, ale aj na rôzne spôsoby. Hodí sa k ryžovým chlebíčkom, celozrnnému chlebu, proteínovým palacinkám alebo k sušienkam. Oceníte ho aj počas prípravy rôznych dezertov, koláčov, muffinov a ďalších dobrôt, ktoré svojou chuťou posunie na novú úroveň.

Slnečnicový krém Vegetella a jeho výhody

  • je krémová nátierka zo slnečnicových semienok
  • má lahodnú a intenzívnu chuť
  • je bohatá na zdravé tuky
  • spestri jedálniček vegetariánom a vegánom
  • neobsahuje lepok ani palmový olej
  • má široké možnosti využitia

Zloženie

Príchuť kokos: Voda, kokosové mlieko (kokosový extrakt 85 %, voda) 24 %, slnečnicové semienka 20 %, agávový sirup, repkový olej, ryžový sirup, kokosová múka 8 %, kokosové vločky 4 %, prírodné zahusťovadlo pšeno, citrónová šťava, morská soľ, prírodná vanilková príchuť.

Príchuť kakao: Voda, slnečnicové semienka 31 %, repkový olej, datlový sirup, agávový sirup, kakao 4,5 %, prírodné zahusťovadlo pšeno, morská soľ, prírodná vanilková aróma.

Príchuť toffee: Voda, slnečnicové semienka 32 %, repkový olej, datlový sirup, agávový sirup, prírodné zahusťovadlo pšeno, rozpustná zrnková káva (jačmeň, raž, pražená čakanka), morská soľ, prírodná vanilková aróma.

Dávkovanie

Používajte podľa vlastnej preferencie ako súčasť vyváženej stravy.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (kokos) 100 g
Energetická hodnota 1377 kJ / 331 kcal
Tuky 22 g
z toho nasýtené tuky 7,4 g
Sacharidy 25 g
z toho cukry 17 g
Vláknina 2,8 g
Bielkoviny 5,6 g
Soľ 0,39 g
Nutričné hodnoty (kakao) 100 g
Energetická hodnota 1461 kJ / 351 kcal
Tuky 24 g
z toho nasýtené tuky 2,3 g
Sacharidy 27 g
z toho cukry 19 g
Vláknina 1,5 g
Bielkoviny 6 g
Soľ 0,41 g
Nutričné hodnoty (toffee) 100 g
Energetická hodnota 1439 kJ / 358 kcal
Tuky 24 g
z toho nasýtené tuky 2 g
Sacharidy 30 g
z toho cukry 22 g
Vláknina 1,7 g
Bielkoviny 6,1 g
Soľ 0,45 g

Upozornenie

Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.