OstroVit Zinok Pikolinát 150 tab. odhadovaná cena: 4.5 EUR
OstroVit Zinok Pikolinát 150 tab. odhadovaná cena: 4.5 EUR

OstroVit Zinok Pikolinát 150 tab. odhadovaná cena: 4.5 EUR

Zinok Pikolinát sú tablety s obsahom zinku vo forme pikolinátu. Prispieva k plodnosti, správnej reprodukčnej funkcii, optimálnej hladine testosterónu a správnej syntéze DNA. Zinok je užitočný aj pre fungovanie imunity a ochranu buniek pred oxidačným stresom.

Katalógové číslo: gymbeam-39325 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 4.5 EUR GymBeam

Zinok Pikolinát – prispieva k plodnosti, správnej hladine testosterónu a syntéze bielkovín

Zinok Pikolinátmalé tablety s obsahom zinku vo forme pikolinátu, ktorá je výnimočná svojou vstrebateľnosťou. Zinok je pre človeka dôležitý pre správne fungovanie viacerých procesov. V tele prispieva k plodnosti a reprodukčnej funkcii, udržaniu správnej hladiny testosterónu, ale hrá rolu aj v procese delenia buniek a správnej syntéze DNA. Zinok pomáha aj správnemu fungovaniu imunitného systému a ochrane pred oxidačným stresom. Napomáha v látkovej premene makronutrientov, kyselín a zásad, mastných kyselín alebo vitamínu A. Okrem iného je užitočný pre kognitívnu funkciu, syntézu bielkovín a udržanie zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky a dobrého zraku. Forma malých tabliet je prospešná pre ľudí, ktorí majú problém prehĺtať tablety. V každej dávke prijmete 15 mg zinku.

Zinok Pikolinát a jeho výhody

  • zinok vo výborne vstrebateľnej forme
  • obsahuje 15 mg zinku v 1 dávke
  • prispieva k plodnosti a reprodukčnej funkcii
  • podporuje správnu hladinu testosterónu
  • posilňuje imunitu a ochranu pred oxidačným stresom
  • podporuje látkovú premenu makronutrientov
  • prispieva k syntéze bielkovín
  • je užitočný pre udržanie zdravých kostí, vlasov, nechtov a pokožky
  • podporuje kognitívnu funkciu
  • je vo forme praktických malých tabliet

Zloženie

Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, protihrudkovitá látka: fosforečnany vápenaté; pikolinát zinočnatý (zinok), protihrudkovitá látka: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

Dávkovanie

Odporúčame užívať jednu tabletu denne po jedle.

Zinok Pikolinát nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 tableta)
Zinok 15 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte výrobok ako náhradu za pestrú stravu. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku, produkt neužívajte. Deti, tehotné alebo dojčiace ženy nesmú produkt užívať. Uchovávajte balenie pevne uzatvorené na suchom mieste pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu deti. Produkt sa vyrába v zariadení, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény: mlieko (vrátane laktózy), arašidy, iné orechy, sezamové semená, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.