OstroVit Supreme Pure Kreatín Monohydrát 500 g odhadovaná cena: 21.95 EUR
OstroVit Supreme Pure Kreatín Monohydrát 500 g odhadovaná cena: 21.95 EUR

OstroVit Supreme Pure Kreatín Monohydrát 500 g odhadovaná cena: 21.95 EUR

22 

Supreme Pure Kreatín Monohydrát obsahuje kreatín monohydrát výnimočnej kvality. Ten dokáže zvýšiť fyzický výkon pri intenzívnom tréningu. V 1 dávke sa nachádza až 2,5 g kreatínu a v balení nájdete 200 dávok tohto prémiového produktu.

Katalógové číslo: gymbeam-39562 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 21.95 EUR GymBeam

Supreme Pure Kreatín Monohydrát – zdroj kreatínu výnimočnej kvality

Supreme Pure Kreatín Monohydrát je vysoko kvalitný kreatín monohydrát. Ľudské telo si dokáže menšie množstvo kreatínu vyrobiť alebo ho prijať v podobe stravy a doplnkov výživy. Kreatín je populárnym suplementom najmä medzi športovcami a aktívnymi ľuďmi, ktorí sa snažia zvýšiť svoj výkon. V jednej dávke prijmete až 2,5 g kreatínu a balenie vám vystačí až na 200 dávok.

Supreme Pure Kreatín Monohydrát a jeho výhody

  • obsahuje kvalitný kreatín monohydrát
  • zvýši výkon pri intenzívnom tréningu
  • obsahuje 2,5 g kreatínu v 1 jednej dávke
  • až 200 dávok v 1 balení

Zloženie

Kreatín monohydrát.

Dávkovanie

Pridajte 2,5 g (1/2 odmerky) do 100 – 150 ml vody alebo džúsu. Počas tréningových dní vypite dve porcie denne, jednu bezprostredne po prebudení a druhú po tréningu. Počas dní bez cvičenia vypite jednu porciu denne po prebudení.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (2.5 g)
Kreatín monohydrát 2500 mg
– z toho kreatín 2200 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte výrobok ako náhradu za pestrú stravu. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nepožívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Výrobok nie je vhodný pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy, osoby liečiace sa antidepresívami alebo ľudia, ktorí trpia zlyhaním obličiek.Tento obal uchovávajte pevne uzatvorený na suchom mieste pri teplote 15 až 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Produkt sa vyrába v zariadení, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény: mlieko (vrátane laktózy), arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.